Włochy wypadekFot. Pixabay.com/fsHH

Nietrzeźwy kierowca wjechał w grupę turystów. 6 osób nie żyje, kilkanaście rannych, okropne informacje z Włoch

Włochy przekazują przerażające informacje. W grupę turystów wjechał pijany kierowca, aż sześć osób zginęło. 11 innych jest rannych, a w akcji brało udział ponad 100 osób. Prawdziwa tragedia.

Włochy stały się miejscem potwornej tragedii. Na północy kraju kierowca potracił samochodem grupę turystów z Niemiec. Jak podają zagraniczne media, w wyniku tej tragedii zginęło aż sześć osób, a jedenaście zostało rannych. Wszystko stało się w niewielkim miasteczku Lutago. Służby ustaliły, że mężczyzna prowadzący samochód był pod wpływem alkoholu.

Zadziwiające doniesienia z Rosji. Pod 30 samochodami pękł lód, wszystkie wpadły do wody [FILM]Zadziwiające doniesienia z Rosji. Pod 30 samochodami pękł lód, wszystkie wpadły do wody [FILM]Czytaj dalej

Włochy: pijany kierowca wjechał w turystów

Jak podaje Gazeta.pl, do nieszczęścia doszło około pierwszej w nocy. Turyści wracali z dyskoteki, wszyscy byli młodzi i pochodzili z Niemiec. Spod imprezy do hotelu zawieść ich miał autokar. Stali obok niego na poboczu, gdy nagle nadjechał samochód poruszający się z ogromną prędkością. Niestety pojazd nie wyminął grupy i wjechał w sam jej środek. Prowadził go 28-letni mężczyzna, który mieszkał w pobliskim Chienes. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, miał mieć on bardzo wysoki poziom alkoholu we krwi.

"Corriere Della Sera" informuje, że służby pojawiły się na miejscu błyskawicznie. Życie poszkodowanych ratować miało ponad 100 strażaków oraz medyków. Stworzyli oni improwizowany szpital polowy, jednak niestety mimo tych wszystkich starań, życia 6 turystów nie udało się uratować. Troje z nich jest w bardzo ciężkim stanie, jedna osoba przetransportowana została przy użyciu helikoptera do Innsbrucka, gdzie o jej życie walczyć będą specjaliści z kliniki uniwersyteckiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie problem z noclegami w niektórych miastach. Musisz się pośpieszyć albo zrezygnować
  2. Dziś urodziny ma wyjątkowy, polski podróżnik. Jeden z najsłynniejszych alpinistów na całym świecie
  3. Wrzucił do silnika samolotu monety na "szczęście". Pomoc przyszła w ostatniej chwili, teraz zapadł wyrok
  4. Na co dzień niczym się nie wyróżnia. Gdy nabiera chęci na podróż, publikuje z niej zdjęcia, od których cierpnie skóra
  5. Koniec z pamiątkami w Rzymie przy atrakcjach. Przełomowa decyzja władz
  6. 53 osoby nie żyją, 180 tysięcy ludzi musiało uciekać z domów. Prawdziwa tragedia za granicą

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł