Władysławowo śmierć na torachFot. unsplash.com/@davidmonje

Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzach

Władysławowo jest wstrząśnięte tragedią, do której doszło w niedzielę 6 sierpnia. Nic nie dało się zrobić, było już za późno na ratunek. Świadek nadal nie może wyjść z szoku, wciąż ma przed oczami straszliwą scenę.

Władysławowo opuściło już wielu turystów, lecz nadal wiele osób korzysta z uroków końcówki lata. Niestety w niedzielę doszło do tragedii, która wstrząsnęła wszystkimi. Na torach kolejowych w pobliżu przejazdu przy ulicy Towarowej zginął mężczyzna. Nie miał żadnych szans, chociaż na miejsce od razu zostały wezwane odpowiednie służby.

TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopniaTVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopniaCzytaj dalej

Władysławowo: mężczyzna zginął na miejscu

Ratownicy otrzymali wezwanie do wypadku ok. godziny 17:15 i już po chwili byli na miejscu. Lekarz sprawdził funkcje życiowe mężczyzny leżącego na torach, mając nadzieję, że na ratunek nie jest za późno. Niestety stwierdził zgon i ustąpił miejsca innym służbom, który zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Do tragedii doszło również na Pomorzu Zachodnim.

- Na miejscu pracują strażacy z OSP Władysławowo oraz dwa zastępy z JRG Puck - mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku cytowany przez Dziennik Bałtycki. - Niestety, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon mężczyzny.

Mundurowi zajęli się ustalaniem tożsamości mężczyzny, którego nie znał żaden ze świadków tragicznego wypadku. Nie wiadomo na razie, jak do niego doszło. Jedna z kobiet obecnych na peronie widziała moment, w którym doszło do tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość z samego rana obiegła media. Niestety nie żyje międzynarodowa legenda
2. Podczas festiwalu w Opolu Maryla Rodowicz zrobiła coś niespodziewanego. Wielu było zaskoczonych

- Wszystko się działo bardzo szybko, nie jestem pewna czy on przechodził i się potknął. Ja to widziałam, to było straszne - powiedziała krótko Dziennikowi Bałtyckiemu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. TVN przekazało pilny apel z Sopotu. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie jest dobrze
  4. WizzAir zmienia zasady podczas lotu. Pasażerowie nie będą zadowoleni
  5. Koronawirus w natarciu. Padł nowy rekord. Rząd potwierdza informację
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Dziennik Bałtycki

Następny artykuł