władysławowo miejscem tragediiFot. pixabay.com/ tommil

Władysławowo świadkiem tragedii. Wszystko wydarzyło się w mgnieniu oka. Okropność

Władysławowo było miejscem bardzo przykrego zdarzenia. Niestety nic nie dało się zrobić, starczyła tylko chwila. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Władysławowo było miejscem strasznej tragedii, w wyniku której zginął mężczyzna. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Wystarczyła tylko chwila, wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Władysławowo: mężczyzna potrącony na torach

Tragiczny wypadek miał miejsce we Władysławowie w niedzielę wieczorem. Jak informuje Dziennik Bałtycki, pociąg potrącił mężczyznę, który znalazł się pod jego kołami. Na miejsce od razu wezwano trzy zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować - mężczyzna niestety zmarł.

Lekarz, który zjawił się na miejscu tragedii stwierdził zgon mężczyzny po nieudanej reanimacji. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia są badane przez policję i prokuraturę, które muszą ustalić między innymi tożsamość tragicznie zmarłego. Wiadomo, że mężczyzna znalazł się pod kołami maszyny, całkiem możliwe, że się potknął.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Jedna z kobiet będąca świadkiem zdarzenia twierdzi, że mężczyzna najprawdopodobniej się potknął. - To było straszne - skomentowała redakcji WP. Jak podaje portal, kobieta jest w szoku. Do strasznego wypadku, w wyniku którego zginęło dziecko doszło również na południu Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: WP

Następny artykuł