WizzAir poleci na grecką wyspę.Fot. Pixabay.com/ skyradar

Fantastyczna niespodzianka od WizzAir. Podróżni będą zachwyceni

WizzAir zaskoczył klientów z Polski i oferuje całkowicie nowy kierunek. Będzie to nie lada gratka dla miłośników słonecznych plaż. To świetna wiadomość szczególnie dla jednego regionu.

WizzAir mimo wcześniejszych obiekcji względem polskiego rynku, rozszerza swoją siatkę połączeń. Węgierski przewoźnik poleci znad Wisły na południe. Będzie to kierunek typowo wakacyjny, lecz niestety - obsługiwany wyłącznie z jednego lotniska. Jest już data.

Skandaliczne zachowanie Polaka w turystycznym mieście. Wszystko się nagrałoSkandaliczne zachowanie Polaka w turystycznym mieście. Wszystko się nagrałoCzytaj dalej

WizzAir poleci na południe

Jak informuje portal tanie-loty.com.pl, od 1 sierpnia węgierski WizzAir będzie regularnie kursował z gdańskiego portu w Rębiechowie na grecką wyspę Mykonos. Absolutny faworyt turystów z całej Europy w kategorii kurortów południa będzie dostępny początkowo przez sezon letni. Loty zaplanowane są na 2 operacje tygodniowo.

WizzAir zamierza kursować z Gdańska na Mykonos we wtorki i soboty. Rejsy przewidziane są do końca letniej siatki połączeń, czyli do 27 października. Co ważne, według doniesień portalu tanie-loty.com.pl, WizzAir już zapowiedział gotowość do realizacji kursów od następnego roku. Miałyby ruszyć już od 30 marca 2021 r. i zajmować miejsce w rozkładzie do 30 października.

Nie tylko WizzAir

Wyspa Mykonos znana jest z lazurowej wody, charakterystycznych domków z niebieskimi okiennicami oraz plaż, które podbijają serca turystów z całej Europy. Leży na Morzu Egejskim i zaliczana jest do archipelagu Cyklad. Dzięki połączeniom linii WizzAir już wkrótce Polacy będą mogli wypoczywać na kuszących plażach, jednak nie jest to jedyne połączenie na greckie wyspy, które oferują niskobudżetowi przewoźnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Warszawa sparaliżowana. Samochody "płyną", zamknięte metro
2. Przykre informacje od WHO. Pandemia dopiero się rozkręca

Redakcja tanie-loty.com.pl zwraca uwagę, że nie tylko WizzAir oferuje ciekawe połączenia na południe właśnie z Gdańska. W sezonie 2020 również LOT obsługuje rejsy do Chanii na Krecie, Korfu, Rodos, Salonik i Kowalii. Z kolei irlandzki Ryanair lata na trasach do Aten i Kalamaty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  2. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z postawy swoich sąsiadów. Dziennikarze dotarli do zaskakujących wyników
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. 77-latka wyszła na spacer. Kiedy zobaczyła na mieście kota sąsiada, zamurowało ją. Wiedziała, że nie jest dobrze

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł