WizzAir z systemem map.Fot. Pxhere.com/ CC0 Domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

WizzAir nie odpuszcza. Nowa usługa przewoźnika robi wrażenie. Pasażerowie będą zachwyceni

WizzAir wprowadza usługę, która może ułatwić życie wielu podróżnym. Jest całkowicie darmowa, ogólnodostępna i przede wszystkim - prosta w obsłudze. Od teraz klienci węgierskiego przewoźnika nie będą musieli się martwić potencjalnym fiaskiem swojego wyjazdu.

WizzAir opracował system, który pozwoli pasażerom na własną rękę zobaczyć, które państwa przyjmą ich bez większych problemów. Baza danych będzie na bieżąco aktualizowana.

Polsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnychPolsat alarmuje. Warto się spieszyć. Ostatni tak swobodny dzień dla podróżnychCzytaj dalej

WizzAir przeciwko covidowi

Jak podają dziennikarze portalu Fly4free, węgierski WizzAir już ruszył z interaktywną mapą, która pokaże użytkownikom kierunki bez ograniczeń sanitarnych. System pozwala na wybór lotniska wylotu i pokazanie, które kierunki są całkowicie wolne od obostrzeń wjazdowych, które częściowo ograniczyły przyjmowanie turystów oraz te, które całkowicie zakazały wjazdu obcokrajowcom.

– Stale poszukujemy nowych sposobów, aby dbać o wrażenia klientów na każdym etapie podróży, a także podczas korzystania z naszej strony internetowej. Nowe narzędzie ułatwi pasażerom zdobycie informacji, dokąd mogą, a dokąd nie mogą podróżować - komentowała cytowana przez Fly4free Zsuzsa Poos, członkini zarządu ds. Obsługi klienta i marketingu w WizzAir.

WizzAir ułatwia podróże w dobie koronawirusa

Co więcej, po wyborze danego państwa, WizzAir automatycznie przekierowuje klienta do podstrony z linkami do krajowych dokumentów o przepisach sanitarnych oraz ankiet, które należy wypełnić przed przylotem. Mapa jest aktualizowana codziennie o godzinie 18:00. Przewoźnik zachęca do potwierdzania informacji również poza platformą spółki.

Dzisiaj grzeje: 1. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina
2. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
3. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy

- Wierzymy, że Mapa do planowania podróży zmniejszy obawy pasażerów związane z podróżowaniem w tych niepewnych czasach i dostarczy im najnowszych informacji, dzięki czemu będą mogli nadal odkrywać kolejne miejsca z siatki połączeń Wizz – zaznaczała Zsuzsa Poos z zarządu spółki WizzAir.

WizzAir z nową usługą.

Fot. wizzair.com/screen

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego koty chodzą po aucie? Wszystko na temat upartych mruczków
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  4. Niedawno byli w Indiach, teraz zatrudnią Tomasza Komendę. Wiadomo, co będzie robił
  5. Klamka zapadła. Na granicy z Polską postawią mur, powód nie wszystkim się spodoba
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Fly4free

Następny artykuł