WizzAir zapowiada nowe połączenie z Polskipixabay.com/ skyradar

WizzAir ma niespodziankę. Tysiące Polaków podskoczy z zachwytu

WizzAir wprowadzi nowe połączenie. Już niedługo z Polski będzie można polecieć w nowe miejsce. Ta decyzja powinna zadowolić polskich turystów, ponieważ to atrakcyjne miejsce na wakacje. Podano datę pierwszego lotu.

WizzAir to jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych w Europie. Polacy bardzo chętnie korzystają z jej usług. Węgierska firma już jakiś czas temu zapowiedziała, że po zakazach związanych z pandemią koronawirusa, wzbogacą swoją ofertę. Dotyczy to też Polski. Już wkrótce z tego kraju będzie można polecieć w nowe miejsce. To idealny kierunek na wakacje. Gdzie i kiedy polecą Polacy?

Polacy w centrum dramatu. Polacy w centrum dramatu. "Czerwona strefa" przykuła uwagę świata, porażające wiadomości docierają z WłochCzytaj dalej

WizzAir zapowiada nowe połączenie z Polski

Jak poinformował węgierski przewoźnik, już wkrótce z Polski będzie można polecieć na Cypr. Samoloty polecą na trasie Gdańsk - Larnaka. Pierwszy lot zaplanowany jest na 2 sierpnia. To nie pierwsza możliwość wyjazdu na tę wyspę. WizzAir już wcześniej zapowiedział, że od 13 lipca będzie można tam latać z Wrocławia.

Loty z Gdańska będą realizowane dwa razy w tygodniu. Dni realizacji lotów to środa i niedziela. Samolot wystartuje o godzinie 15:25 i pojawi się w Larnace o godzinie 20:10 czasu lokalnego. Loty powrotne będą realizowane o 20:50 z lotniska w Larnace. Samoloty będą lądowały w Polsce o 23:40. Szacuje się, że podróż będzie trwała 3 godziny i 45 minut. Połączenie ma być dostępne dla pasażerów przez cały rok.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji do Polaków. Nie żyje już 140 osób
2. Ile zarabia prezydent Polski? Wszystko zależy od jednej rzeczy

- Dostrzegamy potencjał Gdańska jako atrakcyjnego kierunku dla turystów, ale również jego zalety jako centrum biznesowego. Jesteśmy przekonani, że nowa trasa szybko zyska popularność z uwagi na dogodny rozkład lotów oraz przyjazny i łatwy system rezerwacji - można przeczytać w komunikacie WizzAir. Jakiś czas temu pisaliśmy o nowych trasach tej linii lotniczej. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat
  2. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł