wizzair lot podróżfot. pixabay.com/skyradar

Kolejne, przykre decyzje WizzAir. Sytuacja wygląda coraz gorzej

Wizzair poinformował o kolejnych zmianach w rozkładach swoich lotów. Przewoźnik zawiesza loty na dużo dłużej niż zapowiadał na początku.

Linie lotnicze Wizzair poinformowały o zawieszeniu kolejnych lotów. Ma to związek z wciąż rozprzestrzeniającą się pandemią Covid-19 i restrykcyjnymi uregulowaniami w poszczególnych państwach.

12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicy12-latka pod respiratorem przez koronawirusa. Nie wiadomo jak się zaraziła, przykre wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

Wizzair zawiesza kolejne loty

Węgierski przewoźnik ogłosił zawieszenie wszystkich połączeń z Finlandią oraz Gruzją. Poza tym zostają anulowane połączenia Portugalii z państwami spoza Unii Europejskiej. Działania te mają na celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa po świecie.

W ramach nowego rozkładu, loty do Finlandii mają być zawieszone do 2 kwietnia, Gruzji - 20 kwietnia, a Portugalii - 17 kwietnia. Na tę decyzję wpływ mają również zasady wprowadzone w danych państwach.

Pasażerowie zostaną powiadomieni o odwołanych lotach i otrzymają możliwość zwrotu środków. Wychodząc na przeciw potrzeb klientów, przewoźnik stworzył możliwość zwrotu 120% ceny przelotu na konto Wizzair, z którego możliwy będzie zakup nowego biletu w ciągu następnych dwóch lat.

Osoby, które wolałyby otrzymać zwrot środków, oczywiście mają taką możliwość, jednak zajmuje ona więcej czasu. Wizzair oferuje zwrot pełnej kwoty osobom, które zdecydują się na zwrot pieniędzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży

Wizzair zapewnia, że bezpieczeństwo jest dla nich najważniejsze i wszystkie środki zostały wprowadzine dla dobra pasażerów. Jednocześnie przeprasza za niedogodności związane z zawieszeniem swoich lotów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł