wizzair ryanair zmianyFot. Pixabay.com/fxzh

Wizzair i Ryanair wprowadzają wielkie zmiany od nowego roku. Dla wielu Polaków to może być okazja

Wizzair i Ryanair to europejscy giganci wśród budżetowych linii lotniczych. Codziennie latają nimi tysiące turystów, a teraz firmy te przygotowały kolejne, wyjątkowo atrakcyjne zmiany dla swoich klientów. To może być szansa dla wielu Polaków.

Wizzair oraz Ryanair to dwie, najpopularniejsze, tanie linie lotnicze funkcjonujące na terenie Europy. Każdego dnia latają nimi tysiące pasażerów, których znaczny procent stanowią Polacy. Firmy te oferują loty zarówno w miejsca o szczególnym znaczeniu turystycznym, jak i zarobkowym dla naszych rodaków.

17-latka ukradła samolot. Odpaliła go, prowadziła i uderzyła w budynki lotniska, wszystko zostało nagrane17-latka ukradła samolot. Odpaliła go, prowadziła i uderzyła w budynki lotniska, wszystko zostało nagraneCzytaj dalej

Teraz okazuje się, że obie te firmy już wkrótce planują wprowadzenie znaczących zmian, które mogą być dla wielu Polaków okazją na wyjątkowe wczasy i wakacje. Jak się okazuje, samoloty mają zacząć kursować na nowych trasach, stwarzając kolejne okazje do wyjazdów urlopowych.

Wizzair proponuje klientom nową trasę z Polski

Fani podróży samolotem w niskich cenach mogą być bardzo zadowoleni. Jak zapowiedziała linia, do siatki połączeń już w marcu przyszłego roku zamierza włączyć lotnisko Paryż-Orly. Co najbardziej interesujące dla Polaków - loty odbywały się będą w to miejsce również z naszego kraju, a konkretnie z Warszawy.

Lotnisko Paryż-Orly położone jest zaledwie 15 kilometrów od centrum stolicy Francji, co zapewni turystom wygodę zwiedzania i znaczną oszczędność czasu. Jak podaje linia, lot ten odbywał się będzie na pokładzie samolotu Airbus A321ceo. Wraz z tym połączeniem uruchomiona została również druga trasa do najromantyczniejszego miasta Europy - z Budapesztu.

Nowy kierunek turystyczny w Ryanair

W tyle nie pozostaje również druga, najpopularniejsza linia budżetowa - Ryanair. W tym przypadku również zmiany dotyczą uruchomienia nowego kierunku, jednak tym razem mowa jest o okresie wakacyjnym. Już od 2 czerwca 2020 roku do 29 września latać będzie można z Gdańska do Burgas w Bułgarii.

Realizowane mają być we wtorki oraz w soboty. W pierwszy dzień z polskiego miasta wylecimy o godzinie 15:00, a na miejscu będziemy o 18:30. Lot powrotny natomiast startował będzie o 18:55, by w Polsce wylądować o 20:25. W weekend wylot z Gdańska odbędzie się o 9:05, a z powrotem wrócimy o 13:00.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  2. Stan wyjątkowy w Australii. 6 osób nie żyje, szaleją ogromne pożary, sytuacja jest tragiczna przez rekordowy upał
  3. 26-letni Mateusz zaginął w turystycznym raju. Policja przekazuje najnowsze informacje, są wyjątkowo smutne
  4. Wyjazd do rodziny na święta może Cię kosztować majątek. Nie daj się nabrać i przestrzegaj kilku prostych reguł
  5. Nawet 30 tysięcy euro kary dla turystów z nadwagą. Grecja wprowadza nowe przepisy
  6. Żyją pośród gór, dopiero niedawno powstała tam droga. Jedno z najbardziej niedostępnych miejsc na świecie, oaza spokoju

Źródło: Radio ZET/Onet

Następny artykuł