WizzAir poleci do Kirgistanu?Fot. Pixabay.com/skyradar (zdjęcie poglądowe)

WizzAir przebił wszystkich. Nagła informacja i ogromne zaskoczenie

WizzAir już wkrótce może przebić konkurencją kierunkiem, który uchodzi za co najmniej egzotyczny. Będzie to całkiem ciekawa alternatywa dla osób znudzonych najpopularniejszymi kursami przewoźnika. Czy się uda?

WizzAir rozmawiał już z rządem krajowym o potencjalnej inauguracji połączeń rejsowych. Co więcej, spółka podała lotnisko, które miałoby obsługiwać kurs - byłby to najprawdopodobniej najdłuższy lot na pokładzie “Landrynki” w całej siatce przewoźnika.

W końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościW końcu. Zniesiono uciążliwy zakaz dla Polaków, wielu długo czekało. Niestety, nie ma powodów do radościCzytaj dalej

WizzAir poleci na wschód?

Jak podaje portal Fly4free, WizzAir już rozmawiał z rządem Kirgistanu o potencjalnych połączeniach na jedno z miejscowych lotnisk. Najprawdopodobniej byłby to port w stołecznym Biszkeku, jednak tutaj pewności nie ma. Potwierdzony jest jednak kompleks obsługujący kierunek z kontynentu europejskiego.

WizzAir miałby obsługiwać loty do Kirgistanu z Budapesztu. Nadal trwają rozmowy, czy przewoźnik będzie lądował w Biszkeku, a przede wszystkim - czy kursy wejdą w życie. Co prawda spółka regularnie lata do Baku w Azerbejdżanie oraz Nursułtan w Kazachstanie, lecz przewoźnik ma także niechlubny przypadek niemal “klepniętego” połączenia, które nigdy nie pojawiło się w oficjalnej siatce.

Węgierski WizzAir ma na oku najdłuższy lot w siatce

O sprawie Biszkeku pisał już m.in. węgierski portal branżowy BudFlyer. Jak wylicza redakcja Fly4free, ewentualne kursy z Budapesztu do Kirgistanu to ponad 5300-kilometrowa trasa, co sytuowałoby połączenie w absolutnej czołówce siatki pod względem odległości. Niestety, entuzjazm potencjalnych podróżnych studzi przypadek spółki WizzAir z białoruskim Mińskiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, za granicą już się zaczęło. Dramatyczna sytuacja w 2 krajach, szykuje się gigantyczny kryzys
2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
3. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą

Jak przypomina portal Fly4free, swego czasu podobne rozmowy prowadzone były z Białorusią. Wtedy też WizzAir chciał zainaugurować bezpośrednie loty do Mińska, jednak według oficjalnych deklaracji - to spółka wycofała się z porozumienia. Co więcej, dochodzi też rzekomy konflikt z irlandzkim Ryanairem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Przykre wieści z rana. Nie żyje prawdziwa gwiazda

Źródło: Fly4free

Następny artykuł