wizzair nowe trasyFot. unsplash.com/@born_on_may_20_th

WizzAir ma wielką niespodziankę dla pasażerów. Dwa nowe kierunki za niecałe 100 zł

WizzAir jest niezwykle popularnym przewoźnikiem w naszym kraju. Konkurencyjne ceny i mnóstwo kierunków odpowiadają zapotrzebowaniom Polaków. Właśnie ogłosił otwarcie nowych, atrakcyjnych połączeń na wakacje.

WizzAir utworzył w Polsce już 80 kierunków do 28 krajów, a teraz pojawią się nowe połączenia. Ofertę poszerzą połączenia z Katowic do Palma de Mallorca oraz z Gdańska do Skellefteå. W sprzedaży pojawiły się bilety, których ceny rozpoczynają się od 89 zł.

Niewiarygodne sceny w Jastarni i Rewalu. Wszystko po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborówNiewiarygodne sceny w Jastarni i Rewalu. Wszystko po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborówCzytaj dalej

Kraina Świętego Mikołaja

Skellefteå jest miastem w północnej Szwecji i bramą do Laponii. Magiczna kraina Świętego Mikołaja staje otworem dla polskich turystów. Spokojny rytm życia miasta i otoczenie naturą pozwalają wypocząć nawet najbardziej wymagającym. W pobliżu znajdziemy 1500 jezior i 400 kilometrowy odcinek wybrzeża Morza Bałtyckiego. Relaks w pięknych okolicznościach przyrody można połączyć z aktywnościami na wodzie.

W każdy czwartek i niedzielę, zaczynając od 4 czerwca, będą się odbywać loty na trasie Gdańsk - Skellefteå, trwające niewiele ponad dwie godziny. Latem dni będą zdecydowanie dłuższe niz w Polsce, ponieważ miasto leży w pobliżu koła podbiegunowego.

Z Katowic polecimy do stolicy Balearów w każdą środę i niedzielę już od 3 czerwca. Palma de Mallorca jest niezwykle popularnym miejscem na wakacyjny wypad. Mnóstwo imprez w tętniącym życiem mieście przyciąga młodych ludzi. Z lotniska można pojechać do innej miejscowości, gdzie skorzystamy z uroków piaszczystych plaż i ciepłych wód Morza Śródziemnego. Po drugiej stronie największej wyspy znajdują sie duże kurorty idealne na wyjazd z dziećmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomości z Pomorza porażają. Astronomiczne poparcie
2. Late poll może się różnić od wstępnych wyników. Znamy już granicę błędu

Wizzair stale poszerza ofertę

Szeroka gama atrakcji w obydwu miejscach oraz preferencje klientów zadecydowały o decyzji WizzAira.

- Stale monitorujemy trendy w turystyce i podróżowaniu, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów zapewniając im niskie ceny i świetną obsługę - powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air: - Dzięki ogłoszonym dzisiaj kierunkom - Skellefteå i Palmie – nasza oferta dla podróżujących z Polski liczy już 80 kierunków i 186 tras do 28 krajów.

WizzAir zdominował rynek lotniczy w Polsce dzięki niskim cenom i gęstej siatce połączeń. Częste poszerzanie oferty najlepiej o tym świadczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł