WizzAir obchodzi 16. urodzinyPixabay.com/ skyradar

Niespodziewana decyzja WizzAir. 5 zł tylko dzisiaj, wszyscy turyści będą zaskoczeni

WizzAir świętuje 16. urodziny. Z tej okazji ma on specjalne prezenty dla swoich klientów. Są to dwie promocje. Jedna z opcji kosztuje tylko 5 złotych.

WizzAir proponuje specjalne oferty z okazji swoich 16. urodzin. Po raz pierwszy w historii są to aż dwie promocje. W skład ofert wchodzi rabat 16%, który liczony jest od taryfy każdego biletu oraz specjalna wersja opcji WizzAir Flex. Na czym ona polega?

Przełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały milionyPrzełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały milionyCzytaj dalej

WizzAir Flex - opcja za 5 złotych

WizzAir Flex daje pasażerom opcję łatwego zrezygnowania z lotu. Można to zrobić nawet 3 godziny przed odlotem. Wymaganie jest jedynie poniesienie kosztu usługi, ktorej cena to 5 złotych (1 euro). Trzeba mieć na uwadze, że w przypadku zrezygnowania z lotu nie jest zwracany koszt usługi WizzAir Flex. W zwykłych okolicznościach jest to 12 euro, jednak urodzinowa promocja sprawia, że te koszta są dużo mniejsze. Promocja obejmuje wszystkie rezerwacje dokonane dzisiaj, czyli 19 maja 2020 roku.

Historia linii

WizzAir to węgierskie tanie linie lotnicze, które obsługują Europę Zachodnią, Europę Środkowo-Wschodnią, a także Gruzję i Izrael. Pierwszy samolot tych linii wystartował z Polski. Stało się to 19 maja 2004 roku w Katowicach. Na samym początku samoloty latały tylko na lotniska w Berlinie, Mediolanie, Londynie i Rzymie. W lipcu 2006 roku firma zamówiła 30 samolotów A320. Do maja 2014 roku WizzAir przewiózł łącznie około 69 milionów pasażerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutna wiadomość z Ameryka Express. Uwielbiana para musiała opuścić program
2. Ponad 200 tys. Polaków otrzyma dodatkowe pieniądze do pensji. Pomocy ma być jednak znacznie więcej

5 z 27 baz operacyjnych firma posiada w Polsce. Znajdują się one w Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

Promocja urodzinowa w WizzAir

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ponownie zamykane są instytucje. Nagły przyrost zachorowań na koronawirusa, władze polskiej miejscowości nie miały innego wyboru
  2. Przed schroniskiem, żyły w strasznych warunkach. Nagrano momenty, gdy psy pierwszy raz widzą ocean
  3. Polacy dostaną dodatkowy 1000 zł na wakacje. Wicepremier podaje szczegóły, ale jest warunek
  4. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień
  5. Niesamowity widok na południu Polski. Niewiarygodne zdjęcie obiega internet
  6. Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)

Źródło: Mlecznepodróże.pl, Wikipedia

Następny artykuł