WizzAir anuluje połączeniaFot. Pixabay.com/kavekostolo

WizzAir zawiesza 3 trasy z Polski i anuluje start wakacyjnych lotów. Pasażerowie będą wściekli

WizzAir przekazał informacje, które mogą rozwścieczyć wielu pasażerów. Przewoźnik zawiesza 3 popularne trasy z Polski oraz decyduje się na anulowanie niektórych lotów wakacyjnych.

WizzAir to jedna z lini lotniczych, która cieszy się wśród Polaków szczególną popularnością. Dzięki atrakcyjnym cenom, przewoźnik ten przekonał do siebie tysiące klientów w całej Europie. Regularnie wylatuje również z Polski, wyprzedając miliony biletów do krajów turystycznych.

Córka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCórka Martyny Wojciechowskiej straciła rękę. Mimo to tworzy wspaniałe rzeczy, mama z dumą chwali się w sieciCzytaj dalej

Teraz jednak pojawiły się informacje, które mogą rozwścieczyć wielu pasażerów. Okazuje się, że WizzAir podjął decyzję o zawieszeniu 3 tras z Polski aż na 2 miesiące oraz chce anulować niektóre, wakacyjne przeloty. Wiązane jest to z problemami z nowymi samolotami.

WizzAir wstrzymuje 3 loty z Polski

Jak podaje serwis Fly4free, WizzAir podjął decyzję o zawieszeniu na ponad 2 miesiące trzech tras do Odessy - z Gdańska, Wrocławia oraz Katowic. Loty te w ostatnim czasie cieszyły się ogromną popularnością, a ich tanie ceny sprawiały, że decydowali się na taką podróż liczni turyści. Wiadomość o zawieszeniu lotów z pewnością wywoła u wielu osób wściekłość, system rezerwacyjny jednak jest nieubłagany.

Na szczęście decyzja ta jest jedynie czasowa i połączenie wznowione zostanie na początku sezonu wakacyjnego, czyli w czerwcu. Ma ono również swój powód - wynika z modernizacji prowadzonych przy pasie startowym w porcie lotniczym w Odessie. Informację tę przekazują ukraińskie media, Fly4free nieoficjalnie informuje jednak, że w grę wchodzić może również opóźnienie w dostawach nowych Airbusów A321neo.

Skomplikowana sytuacja w lotnictwie

Zawieszone na 3 miesiące zostały również połączenia do Berlina, Bratysławy oraz Budapesztu, a to wciąż nie koniec zmian. Polacy podróżują coraz częściej, zwłaszcza gdy bilety są w niskich cenach, wielu więc uderzą te problemy.

Zgodnie z przekazywanymi informacjami, tymczasowo anulowano otwarcie wakacyjnego połączenia z Krakowa do Barcelony. Jego inauguracja została przesunięta i odbędzie prawdopodobnie dopiero 13 lipca, choć turyści mieli nadzieję, że stanie się to o wiele wcześniej. Podobnie stało się również z lotami do Mediolanu-Malpensa i Trondheim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Źródło: fly4free

Następny artykuł