wizzair planepixabay.com/jarektw

Błyskawiczna oferta WizzAir. Nie ma czasu, tylko dziś możesz zdobyć takie bilety

WizzAir oferuje sporą promocję na bilety na swoje loty. Tylko dziś możesz dostać bilet ze sporą zniżką.

WizzAir to jeden z najpopularniejszych przewoźników dla budżetowych turystów. Pasażerowie cenią sobie węgierskiego przewoźnika przede wszystkim ze względu na niską cenę biletów. Te dzisiaj są jeszcze tańsze.

Huragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieHuragan wyrzucił na brzeg potwora. Brytyjczycy już zaczęli nazywać go NessieCzytaj dalej

Wszyscy podróżni, którzy planują swoje wycieczki na najbliższy czas, a nie mają jeszcze biletów na samolot, mogą skorzystać ze specjalnej oferty WizzAira. Tylko dziś węgierski przewoźnik obniża ceny biletów. Zniżki mogą sięgnąć nawet 20%. Są jednak pewne ograniczenia, żeby nie było zbyt łatwo sprostać wymaganiom. Choć ta linia słynie z niewielkich kosztów podróży, tym razem zaoszczędzić można jeszcze więcej.

WizzAir oferuje błyskawiczną promocję. Trzeba się pośpieszyć

Promocja trwa jedynie dzisiaj do północy, czasu więc jest naprawdę niewiele. Zniżka 20% obejmuje wybrane loty na trasie WizzAira. Promocja obejmuje ceny biletów na wybranych trasach, ale nie zawiera opłaty administracyjnej. Oferta dotyczy jedynie pojedynczych osób i nie wpsółdziała z rezerwacjami grupowymi. Skierowana jest do wszystkich pasażerów, bez względu na to, czy należą do Wizz Discount Club, czy nie.

Jeśli chodzi o okres podróży, to ten również jest ograniczony. Pasażerowie mogą zakupić bilety ważne do 31 marca, tzn. do tego dnia musi odbyć się dany lot. Jeśli więc planowaliście zakupić bilety na majówkę, niestety musimy was rozczarować, choć poza sezonem również warto podróżować i zwiedzać świat - wokół atrakcji jest o wiele spokojniej, a tłumy turystów nie przeszkadzają w zrobieniu zdjęcia. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej węgierskiego przewoźnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślub 17-latka i 51-latki odbył się równo 18 lat temu. Tak dziś wyglądają, niesłychane
  2. Nietypowe objawy braku witaminy B12. Jej niedobór powoli niszczy ciało
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł