WizzAir zawiesza kilka połączeń z PolskiWikipedia.org/ Arpingstone/domena publiczna

Ryanair, WizzAir i LOT podjęły ostateczne decyzje. Niestety

WizzAir, Ryanair oraz LOT to linie lotnicze, które zdecydowały się na zawieszenie kilku tras. Zostaną odwołane od 2 września. Jako powód podano pogarszającą się sytuację epidemiologiczną na świecie. Gdzie nie polecimy z tymi przewoźnikami?

WizzAir, Ryanair oraz LOT to przewoźnicy, którzy podjęli decyzje, które nie zadowolą polskich turystów. Samoloty tych linii nie polecą w miejsca często wybierane na wakacyjny wypoczynek. Pojawiła się lista.

TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobićTVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobićCzytaj dalej

WizzAir i inne linie zawieszają trasy

Na liście państw, do których nie polecą samoloty WizzAir, Ryanair oraz LOT pojawiły się popularne kierunki turystyczne. Polacy nie polecą do Hiszpanii czy Malty. W sumie to ponad 40 połączeń. Wiadomo, o które trasy chodzi.

W przypadku Ryanaira anulowano następujące połączenia: Gdańsk - Alicante, Malta; Kraków - Alicante, Barcelona, Madryt, Palma, Sewilla, Walencja; Poznań - Alicante, Malta; Modlin - Alicante, Barcelona, Madryt, Malaga, Palma, Sewilla, Walencja; Wrocław - Alicante, Madryt, Malaga, Palma, Malta. Poinformowano też o zawieszeniu części lotów do Polski z Ukrainy. Samoloty na tych trasach nie polecą minimum do połowy września.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. Małgorzata Rozenek-Majdan straciła pracę przez koleżankę z Dzień dobry TVN? Zaskakujące doniesienia

Również klienci WizzAir będą zawiedzeni. Odwołano trasy Warszawa - Alicante, Barcelona, Madryt, Teneryfa i Malta; Katowice - Palma i Fuerteventura; Kraków - Barcelona. Również LOT zredukował połączenia z Hiszpanią. Zawieszono loty do Barcelony i Madrytu. Będzie też mniej połączeń między Warszawą a Budapesztem. Więcej o lotnictwie w czasach koronawirusa można przeczytać tutaj.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Potraktował kota w nieludzki sposób, teraz pożegna się z wolnością. Niewiarygodne, dlaczego tak postąpił

Źródło: Fly4Free

Następny artykuł