Wisła jest niebezpiecznafot. wikipedia/Mariochom

Płynęli całą rodziną łódką po Wiśle. Doszło do dramatu. W jednej chwili wszyscy byli pod wodą

Wisła jest najdłuższą rzeką w Polsce i oferuje wiele atrakcji. Polacy uwielbiają spędzać wolny czas nad rzeką. Niestety czasami wymarzony relaks zamienia się w piekło. Do dramatycznej sytuacji doszło w środkowej Polsce.

Wisła jest najdłuższą rzeką w Polsce. W wielu miastach, w pobliżu rzeki tworzone są strefy rekreacyjne, z których mieszkańcy bardzo chętnie korzystają. Niestety czas spędzony nad rzeką nie zawsze jest wymarzonym urlopem. Woda wielokrotnie sprawia, że upragniony relaks staje się koszmarem.

22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świataCzytaj dalej

Rodzinny wypadek na Wiśle

Do niepokojącego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, kiedy to cała rodzina z Włocławka wybrała się na wspólny rejs łódką. Nic nie wskazywało na dramat, który ma się niebawem rozegrać. Szczęśliwie płynąca rodzina w pewnym momencie zauważyła, że coś jest nie tak. Po chwili łódź się przewróciła i wszyscy wylądowali w wodzie. Policja natychmiast otrzymała zgłoszenie o dramacie, który wydarzył się na wodzie. Niestety do wypadku doszło na terenie, gdzie był utrudniony dojazd. Policja napotkała trudności.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał
3. Zmiany dotyczące emerytur jeszcze nie są pewne. Jednak rząd zaciska pasa, seniorzy też będą musieli?

Akcja ratunkowa na Wiśle

Zaraz po tym, jak łódź przewróciła się, a rodzina wpadła do wody, policja otrzymała zawiadomienie. Niestety dramat rozgrywał się w miejscu, gdzie był utrudniony dojazd, stąd policja miała pewne trudności, aby szybko przyjechać na miejsce akcji. Funkcjonariusze zdecydowali się pozostawić radiowozy i udali się na miejsce pieszo. Dotarli tam w kilka minut.
Gdy policja była już na miejscu, to zobaczyli kobietę z trójką dzieci, którzy o własnych siłach próbowali wydostać się z wody. Całe szczęście wszyscy mieli na sobie kamizelki ratunkowe. Niestety ze względu na silne prądy i zmęczenie, mieli duże problemy, aby dotzreć na ląd. Policja pomogła matce z dziećmi wyjść na brzeg. W wodzie został jeszcze ojciec dzieci, który dzięki szybkiej pomocy WOPR został przetransportowany na plażę. Całe szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam: ”Kobiety po 30 roku życia nie interesują facetów. Wolimy mieć młode i atrakcyjne, bez żadnych zmarszczek”
  2. Skandaliczne informacje. Legenda sportu zawieszona na długie lata, dopuścił się zatrważającego czynu
  3. Pożar nie jest pierwszą tragedią w "Nasz nowy dom". Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat
  4. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
  5. Skandaliczne sceny w Muzeum Auschwitz. Ogromna burza w internecie
  6. Wielkie kontrole nad polskim morzem. Wielu Polaków może mieć ogromne kłopoty
  7. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie

źródło: o2

Następny artykuł