wirus zarażała na nabożeństwieTurysci.pl

"Pacjentka 31" zarażała koronawirusem podczas nabożeństwa. Nie wiadomo, dlaczego była chora

Wirus pochodzący z Chin wciąż stanowi ogromne zagrożenie i rozprzestrzenia się niezwykle szybko. Wiele krajów wprowadziło specjalne środki ostrożności, jednak te dotyczące "pasażerki 31" są szczególnie niepokojące.

Wirus, który po raz pierwszy pojawił się w Chinach, w bardzo krótkim czasie zaczął przenosić się również do innych krajów, a nawet na pozostałe kontynenty. Niestety udało mu się dotrzeć do Ameryki, Europy, Australii, a nawet Afryki, nie wszędzie jednak na szczęście wiązał się z występowaniem przypadków śmiertelnych. Teraz niestety bardzo niepokojące wieści dotyczą tzw. "pacjentki 31". Władze Korei Południowej przekazały informacje, które mogą wskazywać na ogromne zagrożenie kolejnymi zakażeniami w tym kraju.

Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłKoszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłCzytaj dalej

Wirus w Korei Południowej. Tajemnicza "pacjentka 31"

Korea Południowa przekazała wiadomość o odkryciu kolejnych 20 przypadków zarażenia koronawirusem. Łącznie w tym kraju wykryto już 51 chorych osób, szczególne emocje wywołuje jednak kwestia "pacjentki 31". Określa się tym mianem 61-letnią kobietę, mieszkankę Daegu. Potwierdzono w jej organizmie obecność koronawirusa i ustalono, że zaraziła nim co najmniej 15 osób. Jak przekazała agencja Yonhap, powołująca się na Koreańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom, do 14 zakażeń doszło podczas nabożeństwa grupy religijnej w Daegu, a jedno miało miejsce w szpitalu.

Kobietę nazywa się "pacjentką 31", ponieważ była 31. osobą, u której udało się wykryć obecność koronawirusa na terenie Korei Południowej. Zapowiedziano już przebadanie wszystkich członków grupy religijnej, do której należy zarażona.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą
2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

Najbardzije tajemniczą sprawą, związaną z "pacjentką 31" jest kwestia jej zarażenia. Mimo że jest znana służbom oraz medykom, nie wiadomo, skąd pojawił się u niej koronawirus. Droga jej zakażenia nie jest jasna. Ustalono, że nie miała kontaktu z żadną osobą, u której wykryto chorobę. Wcześniej nie podróżowała również nigdzie za granicę. Temat wciąż pozostaje niewyjaśniony, mimo że kobieta przebywała w szpitalu od 7 lutego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małżeństwo postanowiło się rozstać po 19 latach razem. Po rozwodzie żona dostała od męża list, który wywołał u niej ciarki
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Tragedia podczas wakacji na Kanarach. 5-letnie dziecko nie żyje, rodzina we łzach
  4. Po porwaniu przez lawinę, Urubko wysłał niesamowicie smutną wiadomość. Podjął decyzję
  5. Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwile
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: RMF24

Następny artykuł