wirus kobieta zamknięta ze zwłokamiFot. Pixabay.com/Free-Photos/zdjęcie poglądowe

Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin

Wirus z Chin zalewa Europę. Sytuacja w wielu państwach nie jest najlepsza, a najgorzej wygląda wszystko we Włoszech. Właśnie przekazano okropną informację o jednej z mieszkanek, która została zamknięta w swoim mieszkaniu ze zmarłym mężem.

Wirus, który po raz pierwszy pojawił się w Chinach, bardzo szybko rozprzestrzenił się również w innych częściach świata. Przypadki zakażenia koronawirusem pojawiły się już w wielu krajach, najbardziej dramatyczna sytuacja jednak w tym momencie jest w Chinach oraz we Włoszech. Europejskie państwo zdecydowało się na wprowadzenie kwarantanny na całym swoim terenie, a teraz pojawiła się wyjątkowo przykra wiadomość o 76-letniej kobiecie, która została zamknięta w swoim mieszkaniu wraz ze zwłokami zmarłego męża.

WHO wprowadziło pandemię. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoWHO wprowadziło pandemię. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Wirus we Włoszech. Kobieta zamknięta ze zwłokami dziecka

Informacje o kobiecie przekazał dziennik La Republicca. kobieta została zmuszona do pozostania w mieszkaniu, a jest to skutkiem wprowadzenia procedur medycznych. Zgodnie z nimi nie ma mozliwości zabrania ciała mężczyzny, u którego podejrzewano koronawirusa.

Do przykrej sytuacji doszło w Borghetto Santo Spirito. Mężczyzna zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek, a jak podają media, wcześniej miał objawy zakażenia wirusem z Chin. Żona usiłowała go ratować, wezwała pomoc, niestety okazało się, że jest już za późno. W wyniku tych zdarzeń zarówno wobec wdowy, jak i ratowników, zdecydowano się podjąć odpowiednie działania związane z kwarantanną.

- mogę tego nawet wyrazić słowami. Łączę się w bólu z tą kobietą i bliskimi, którzy doświadczają tej nierealnej sytuacji - cytuje burmistrza,Giancarlo Canepa, Onet.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy uwięzieni w hotelu za granicą. Wprowadzono pilną kwarantannę, osoba zakażona
2. Szukają szczepionki na wirusa z Wuhan. Ochotnikom oferują równowartość 17 tys. zł

Nie poinformowano, jak długo kobieta będzie musiała przebywać w mieszkaniu ze zwłokami swojego męża. Jej stan jest na bieżąco monitorowany przez odpowiednie służby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie
  2. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  3. Zestrzelono samolot pasażerski, zginęło wszystkich 298 pasażerów. Dziś ruszył proces, po 6 latach
  4. Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata
  5. Uwielbiany, górski ośrodek zostaje zamknięty. "Goście proszeni o powrót do domów"
  6. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji

Źródło: Onet

Następny artykuł