wieś w PolsceFot. google.com/maps/ screen

Niezwykła wieś w Polsce. 10 lat czekali na jedną rzecz, stało się 2 maja

Wieś, która liczy ok. 300 mieszkańców od 10 lat wyczekiwała na jedno wydarzenie. W końcu 2 maja spełniły się marzenia wszystkich i pojawił się długo wyczekiwany członek społeczności.

Wieś Miejsce Odrzańskie położona jest na Opolszczyźnie i zasłynęła z tego, że przez 10 lat nie urodził się w niej ani jeden chłopiec. W tym roku, 2 maja przyszedł na świat Bartek, który przełamał "klątwę" miejscowości, co ucieszyło wszystkich mieszkańców. Dumna mama pokazała syna, który już stał się ważną osobistością w okolicy.

Ministerstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbMinisterstwo zdrowia oficjalnie o wakacjach dużej grupy Polaków. Wiadomości, na które czekało wiele osóbCzytaj dalej

Wieś należy do kobiet

Anna Miłek, 31-letnia mieszkanka Miejsca Odrzańskiego bardzo cieszy się z narodzin syna, ponieważ traciła już nadzieję na potomka. Kobieta zmagała się z endometriozą, która niemal uniemożliwia zajście w ciążę. Dziecko jest dla niej cudem, niezależnie od jego płci. Gdyby urodziła córkę, cieszyłaby się równie mocno. W jej rodzinie pojawiały się same dziewczynki. Jej rodzice mają jeszcze drugą córkę oraz trzy wnuczki

– Usłyszałam, że we wsi są jeszcze dwie kobiety w ciąży i ucieszyłam się. Liczyłam na to, że nasz Bartuś będzie miał męskiego towarzysza do zabaw. Jednak jedna kobieta urodziła dziewczynkę, a druga, która spodziewa się chłopca, niedługo się wyprowadza – powiedziała pani Ania, cytowana przez Fakt.

Dzisiaj grzeje: 1. Setki Polaków przeżyją ogromne rozczarowanie w weekend. Wielu jednak nie wyjdzie z domów
2. Prof. Marian Zembala w ważnym apelu do Polaków. Chodzi o kluczowe dwa tygodnie

Mieszkańcy wsi cieszą się wraz z rodzicami, ponieważ narodziny Bartka były długo wyczekiwanym wydarzeniem. Wszyscy chcą go zobaczyć, lecz na razie nie jest to możliwe ze względu na pandemię koronawirusa. Gdy zagrożenie minie, rozpocznie się huczne świętowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tuż przed porodem Małgorzata Rozenek dostała powalającą wiadomość. Nie mogła powstrzymać swojej reakcji
  2. Schronisko podważa słowa ugryzionej przez psa aktorki. Jaka jest prawda?
  3. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  4. Dziecko z Polski zaginęło 26 lat temu. Właśnie odnalazła się na drugim końcu świata?
  5. 97 milionów ludzi i żadnego zgonu. Nikt inny nie poradził sobie z epidemią tak jak oni
  6. Anna Lewandowska zadziwiła fanów. Pokazała pośladki przed tysiącami internautów. Wszystko w słusznym celu (FOTO)

Źródło: Fakt

Następny artykuł