Wielkopolska z dużą akcją w Turku.Fot. Pixabay.com/Andrzej Rembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski

Wielkopolska stała się miejscem niecodziennej akcji lokalnych służb. Już teraz jednostki podzieliły się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem całego zdarzenia. Podano również szacowaną liczbę rannych.

Wielkopolska - to tutaj doszło do niebezpiecznego zdarzenia, które mogło zaważyć na losach lokatorów jednego z bloków. Służby stwierdziły, że najbardziej prawdopodobnym powodem wypadku był ulatniający się gaz.

Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzjęNareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzjęCzytaj dalej

Wielkopolska: Wybuch w Turku

Jak podają dziennikarze Polsat News, cała Wielkopolska usłyszała o zdarzeniu w miejscowości Turek ze względu na bardzo dynamiczny rozwój zdarzeń. W jednym z bloków przy ulicy Wyszyńskiego doszło do wybuchu. Już teraz miejscowe służby stwierdzają, że najprawdopodobniej wypadek spowodowany został przez ulatniający się propan-butan.

Wielkopolska stała się miejscem natychmiastowej interwencji lokalnego zastępu. Jednostka otrzymała wezwanie dzisiaj (poniedziałek, 28 września) po godzinie 16:00. Jak przekazał w rozmowie z Polsat News Krzysztof Gruszczyński z Państwowej Straży Pożarnej w Turku, mieszkanie, w którym doszło do prawdopodobnego wybuchu - jest doszczętnie zniszczone.

Wielkopolska z niepokojącą sytuacją w Turku

Wielkopolska nadal bada szczegółowy przebieg wydarzeń, chociaż już teraz wiadomo, że blok nie był podłączony do instalacji elektrycznej. W najpoważniejszym momencie akcji, miejsce zdarzenia zabezpieczało aż 14 zastępów straży pożarnej. Co więcej, w wezwaniu musiało interweniować Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Już teraz służby podały szacowaną liczbę rannych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Wielkopolska usłyszała o obrażeniach trzech osób, z czego najciężej ranny mężczyzna został przetransportowany do pobliskiego szpitala. W wezwaniu interweniował zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie ma zgodności, czy w sąsiednich mieszkaniach odnotowano poszkodowanych. Co ważne, równolegle w dużej akcji uczestniczyli strażacy z Małopolski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Polsat News

Następny artykuł