Wielkopolska na zachodzieFot. Guillaume.G Wikipedia CC BY-SA 4.0

5 poszkodowanych. Trwał morderczy pościg na zachodzie Polski. Wiele zniszczeń

Wielkopolska wciąż żyje wydarzeniami, do których doszło w piątek 4 września wieczorem. Policjanci uczestniczyli w spektakularnym pościgu. Funkcjonariusze gonili podejrzanego kierowcę samochodu osobowego. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media w wyniku akcji doszło do licznych uszkodzeń. Poszkodowanych zostało 5 osób.

Wielkopolska znalazła się w centrum niecodziennych wydarzeń po tym, jak w piątek 4 września w godzinach wieczornych doszło do pościgu. Policjanci gonili uciekającego kierowcę bmw. W trakcie akcji ucierpiało 5 funkcjonariuszy i uszkodzono 4 pojazdy. Pościg wywiązał się po tym, jak podejrzany nie zatrzymał się do kontroli. Rzecznik policji opowiedziała o szczegółach incydentu mediom.

Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzachDramat, było już za późno. Władysławowo we łzachCzytaj dalej

Wielkopolska dawno nie widziała takiego pościgu. Za kierowcą bmw, który nie zatrzymał się do kontroli między Wronkami a Piotrowem, w pościg rzuciła się policja. Akcja rozpoczęła się w piątek 4 września po godzinie 21:00. Ucieczka trwała przez kilkadziesiąt minut, aż wreszcie kierowca został zatrzymany w okolicach Piotrkowa. W wyniku zdarzenia 5 policjantów wymagało opieki medycznej, jeden z nich trafił do szpitala.

Wielkopolska: pościg za kierowcą bwm

Wielkopolska nadal żyje głośnym pościgiem kierowcy bmw. Za podejrzanym jechało łącznie aż 9 radiowozów. W pewnym momencie uciekający przebił blokadę, ale został złapany w okolicach Piotrkowa. W akcję zaangażowało się kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Kierowca zwrócił uwagę służb po tym, jak przekroczył dozwoloną prędkość. O szczegółach akcji opowiedziała rzecznik policji w Szamotułach mł. asp. Sandra Chuda.

- Samochód był zatrzymywany do kontroli, bo kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Bmw rozbiło blokadę utworzoną na terenie powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, uderzyło w dwa tworzące ją radiowozy. Trzeci radiowóz został uszkodzony już przy skutecznym zatrzymaniu uciekającego auta - słowa rzecznik cytuje Polsat News.

Wielkopolska doświadczyła wyścigu rodem z filmów akcji. Po zatrzymaniu kierowcy bmw okazało się, że samochód prowadził mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, który jechał wraz z pasażerem. Zatrzymany był trzeźwy, jednak miał zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie dalszych czynności od obu podejrzanych pobrano krew do badań na obecność środków psychoaktywnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Po latach wyjawiła szczegóły z dnia śmierci Anny Jantar. Porażające sceny na lotnisku
2. Co stało się z Magdaleną Ogórek? W sieci znajduje się nagranie, które ujawnia wszystko

W wyniku pościgu, którego świadkiem była Wielkopolska, obrażenia odniosło 5 funkcjonariuszy. Jeden z policjantów zostal przetransportowany do szpitala, a pozostałych 4 otrzymalo pomoc medyczną na miejscu. Jak dotąd nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy zatrzymany kierowca bmw. Uszkodzono 4 pojazdy - w tym 3 radiowozy. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dantejskich scenach na południu kraju, gdzie pasażer tramwaju zaczął grozić kierowcy nożem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Rosyjski myśliwiec naruszył przestrzeń powietrzną NATO. Stany Zjednoczone wściekłe
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: Polsat News

Następny artykuł