Wideo przedstawia prawdziwy skarb polskich lasów.Fot. Facebook.com/ Nadleśnictwo Zamrzenica, Lasy Państwowe

Hitowe nagranie w internecie. Sceny z północy Polski robią wrażenie

Wideo nie pozostawia złudzeń. Polacy na wyciągnięcie ręki mają atrakcję porównywalną do afrykańskiego safari. Materiał z północy kraju stał się hitem internetu. Robi wrażenie.

Wideo opublikowane przez pracowników Nadleśnictwa Zamrzenica w województwie kujawsko-pomorskim udowania, że Polska cieszy się wyjątkowo bogatą fauną. W miejscowej puszczy leśnicy zaobserwowali niecodzienne zgromadzenie. To prawdziwa gratka dla miłośników przyrody.

Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreTragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreCzytaj dalej

Wideo rodem z dokumentu

Nagranie leśników bez najmniejszych kompleksów mogłoby posłużyć, jako materiał do niejednego filmu dokumentalnego. Wyjątkowe zgromadzenie zaobserwowano w Borach Tucholskich. Wideo przedstawia niecodzienne zgromadzenie prawdziwych władców (a może i władczyń) puszczy. Niespeszone kamerami prezentowały się dostojnie i równie dobrze mogłyby robić za wizytówkę regionu.

- Wielu z nas z pewnością najbliższe wakacje spędzi w kraju. I bardzo dobrze! Nie trzeba lecieć do Afryki, by spotkać wielkie stada dużych ssaków jak na równinach Serengeti. Nasz region, jak i cała Polska skrywają wiele wspaniałych miejsc, które tylko czekają na Was, byście je odkryli na nowo - czytamy pod niecodziennym nagraniem.

Wideo leśników gratką dla przyrodników

Wideo przedstawia stado jeleni, a także pojedyncze okazy danieli. W kadrze dominują łanie. Obraz nie obejmuje niestety wszystkich zwierząt, ale można szacować, że było ich ponad 20. Według leśników scena z Borów Tucholskich niczym nie ustępuje nagraniom z afrykańskiego safari. Trzeba przyznać, że wideo z północy kraju robi wrażenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażonych nad morzem jest jeszcze więcej, niż myśleli. Zakończyli testy w Rewalu
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Bogactwo gatunkowe regionu może równać się wyłącznie z przyrodą na Mazurach, a także lokatorami tatrzańskich lasów. Dla zapalonych przyrodników Bory Tucholskie będą idealną propozycją na weekendowy wypad. Co ciekawe, szczególnie zimą można zaobserwować tam również watahy wilków. Miejmy tylko nadzieję, aby sielanki regionu nie przerwał konflikt podobny do tego, który zaobserwowano w parku Yellowstone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł