wiadomości są ofiaryFot. Pixabay.com/Arcaion

W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia

Wiadomości z Polski: na południu kraju doszło do tragicznego wydarzenia. Dzisiaj wieczorem tj. 30 czerwca prywatny śmigłowiec spadł na polach nieopodal Drogi Krajowej 5. Media potwierdziły już najgorsze - w wyniku zderzenia z ziemią zginęły dwie osoby. Okoliczności katastrofy są jeszcze nieznane. Komentarza udzielił już Paweł Szydłowski ze straży pożarnej w Świdnicy.

Wiadomości przekazane w ostatniej chwili przez media wstrząsnęły krajem. Na południu Polski doszło do katastrofy lotniczej. Z niewiadomych przyczyn prywatny śmigłowiec uderzył w ziemię. W wyniku zderzenia zginęły dwie osoby. Maszyna rozbiła się na polanie w okolicach Drogi Krajowej nr 5 pomiędzy Strzegomiem a Jaroszowem. Oprócz straży pożarnej na miejscu są już pogotowie i policja. Rozpoczęły się już czynności z udziałem prokuratora, który będzie badał okoliczności katastrofy.

Okropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceOkropny widok na plaży w Dziwnowie i Świnoujściu. Aż się wierzyć nie chceCzytaj dalej

Z wiadomości przekazanych przez pracownika straży pożarnej wynika, że do katastrofy doszło około godziny 20:30. Śmigłowiec runął na pola oddalone około 300 m od Drogi Krajowej nr 5 na wyjeździe w kierunku Wrocławia. Po przyjeździe służby znalazły 2 ciała wyrzucone poza wrak maszyny. Wcześniej na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Wrocławia, jednak zgłoszenie odwołano po tym, jak okazało się, że wszyscy uczestnicy wypadku zginęli.

Wiadomości: w katastrofie lotniczej zginęły dwie osoby

Tragiczne wiadomości na koniec dnia. Już kilka źródeł potwierdziło dramatyczne informacje. W wyniku katastrofy lotniczej lekkiego, prywatnego śmigłowaca zginęły dwie osoby. Okoliczności, w jakich doszło do zderzenia maszyny z ziemią, będą teraz wyjaśniane przez prokuratora i pozostałe służby. Relacje z miejsca fatalnego wydarzenia potwierdził aspirant Szymon Szczepaniak z biura prasowego świdnickiej policji oraz Paweł Szydłowski ze Straży Pożarnej w Świdnicy.

- Mogę potwierdzić, że doszło do katastrofy lotniczej, w wyniku której nie żyją dwie osoby. Okoliczności zdarzenia będą znane dopiero po czynnościach z udziałem prokuratora, które się właśnie zaczynają - słowa aspirant Szymona Szczepaniaka z biura prasowego świdnickiej policji cytuje serwis Gazeta Wrocławska.

- Informacje o zgłoszeniu otrzymaliśmy o godz. 20.23. Chodzi o upadek ultralekkiego śmigłowca. W wyniki zderzenia z ziemią śmierć dwie osoby - komentarz Pawła Szydłowskiego ze Straży Pożarnej w Świdnicy cytuje portal Nasze Miasto.

Dzisiaj grzeje: 1. W Polsce rozbił się śmigłowiec. Są ofiary śmiertelne, porażające doniesienia
2. Wspaniała wiadomość dla 74 tys. Polaków. Ich emerytury zostaną podniesione i to znacznie

Z miejsca katastrofy lotniczej wciąż przybywają kolejne wiadomości. O dalszych ustaleniach służb będziemy informowali na bieżąco. Jak dotąd nie podano jeszcze przyczyny tragedii, do jakiej doszło 300 m od Drogi Krajowej 5 na wyjeździe w kierunku Wrocławia. Media potwierdziły jedynie śmierć 2 osób. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramatycznym wydarzeniu, do jakiego doszło nad zalewem w centralnej Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie
  2. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Niedźwiedź przez 14 lat był trzymany w klatce. Akcja ratunkowa zwierzęcia była bardzo trudna

Źródło: Nasze Miasto

Następny artykuł