Wiadomości ze świata są tragicznefot. twitter/ mikadofm

22 osoby nie żyją. 21 rannych. Dramatyczny bilans tragedii. Porażające wieści ze świata

Wiadomości, które docierają do polskich mediów ze świata są porażające. Doszło do bardzo poważnego wypadku, w którym życie straciły 22 osoby, a 21 osób zostało rannych.

Wiadomości ze świata, które obiegły media, są druzgocące. Doszło do wypadku autobusu, w którym zginęły 22 osoby, a 21 pasażerów zostało rannych. Tragedia nie mieści się w głowie, a sprawa jest badana przez lokalne służby. Pierwsze szczegóły katastrofy zostały już jednak ustalone.

Spokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentuSpokojna podróż zamieniła się w koszmar. Na zachodzie Polski doszło do porażającego incydentuCzytaj dalej

Wypadek autobusu - wiadomości ze świata

22 osoby nie żyją i 21 osób zostało rannych w wyniku wypadku autobusu. Takie dramatyczne informacje obiegły media na całym świecie. Jak podaje agencja AFP, w afrykańskim Mali zderzyła się wywrotka z busem. Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej między miastami Kanagaba a Bancoumana. Do samego przyjazdu służb ratunkowych krajowy resort nie spodziewał się tak dramatycznego bilansu ofiar i rannych. Jak podaje afrykański resort, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i nieprzestrzeganie przepisów kodeksu drogowem.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
2. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał
3. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów

Dziesiątki ofiar wypadku autobusowego

Z informacji, które trafiły do mediów, wynika, że do wypadku doszło około godziny 9 na drodze krajowe, która łączy Mali z sąsiednią Gwatemalą. Wszyscy ranni zostali przetransportowani do szpitala. Ze zdjęć, które trafiły do internetu, wiemy, że nic nie zostało z pojazdów, a widok jest druzgocący.
Nie od dziś wiadomo, że wypadki drogowe to prawdziwa plaga krajów afrykańskich. Wiąże się to z nieustannym nieprzestrzeganiem przepisów drogowych oraz fatalnym stanem dróg. Wszystko to sprawia, że ryzyko niebezpiecznych sytuacji na drogach wzrasta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób
  3. Kolejne krytyczne problemy w rodzinie Jacka Kurskiego. Sprawą zajmie się prokuratura, powracają poważne oskarżenia z przeszłości
  4. Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku
  5. Skandaliczne sceny w Muzeum Auschwitz. Ogromna burza w internecie
  6. Wielkie kontrole nad polskim morzem. Wielu Polaków może mieć ogromne kłopoty
  7. Psy Przemysława Salety wpatrują się w 1 punkt. Zdjęcie z jego spektakularnego mieszkania podbija internet

Źródło: RadioZet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł