wiadomości strzelaninaTurysci.pl

Strzelanina z udziałem aż 100 osób pod stolicą. Do akcji wkroczyła policja, dramatyczne doniesienia z Ukrainy

Wiadomości, które docierają do Polski, są niewiarygodne. Doszło do strzelaniny z udziałem około 100 osób. Do akcji wkroczyła policja, trwa obława.

Wiadomości docierające z Ukrainy brzmią niczym scenariusz filmu sensacyjnego, ale niestety wydarzyły się naprawdę. Pod granicą kraju, Kijowem, doszło do strzelaniny. Jak przekazuje Gazeta.pl, mogło wziąć w niej udział nawet około 100 osób, a policji udało się zatrzymać do tej pory około 10 uczestników. Głos w sprawie zabrał już tamtejszy minister spraw wewnętrznych, zapowiedział masowe zatrzymania.

Kłopoty z przemieszczaniem w jednej części Polski. Już wieczoremKłopoty z przemieszczaniem w jednej części Polski. Już wieczoremCzytaj dalej

Porażające wiadomości z Ukrainy

Do strzelaniny, o której rozpisują się media, doszło w miejscowości Browary, znajdującej się pod Kijowem. Portal Inforesist.org poinformował, że doszło do niej na jednym z osiedli około godziny 7:15 rano w piątek. Na miejsce została wezwana policja, której udało się złapać uzbrojonych mężczyzn. Miało być to osoby, które przyjechały z innych regionów kraju. Jak przekazała policja, przyczyną wydarzeń miał być konflikt między przedsiębiorcami.

Część z nich miała zajmować się przewozem osób, inni natomiast mieli być rzekomo nielegalnymi przewoźnikami. W porachunkach miało chodzić rzekomo o kwestie tzw. marszrutek, czyli popularnych na Ukrainie środków transportu, które za opłatą przewożą mieszkańców, choć bardzo często nie są zarejestrowane jako przewoźnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF: Wyciekły zalecenia na wakacje w Polsce. Aż trudno uwierzyć, ręce opadają
2. Bonu 1000 plus dla turystów jednak nie będzie, rząd się wycofuje z obietnicy. Nie będzie już wsparcia

Jak pisze Gazeta.pl, konflikt dotyczyć miał "nieprzejrzystego podziału tras", które wytyczone zostały przez urzędników z Kijowa. Rzekomo niektóre miały zostać przydzielone przewoźnikom niesprawiedliwie, dojść miało do składania łapówek. Ranne w strzelaninie zostały 3 osoby, wszczęto już też w tej sprawie śledztwo. Zabezpieczono na miejscu egzemplarze broni myśliwskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  2. Wypuszczasz kota z domu? Powinieneś wiedzieć, że może stanowić zagrożenie dla innych
  3. Największy mit Korei Północnej obalony. Wyjawili całą prawdę
  4. Smutna wiadomość na weekend. Wielu Polaków będzie rozczarowanych
  5. Niewiarygodne odkrycie w lesie na południu Polski. W tle wielka tragedia
  6. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł