wiadomości lotnisko chopinafot. wikipedia.org/ Adrian Grycuk/ CC BY-SA 3.0 PL/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.pl

Z ostatniej chwili: Wykryto zakażenia na polskim lotnisku

Wiadomości o zakażeniach na polskim lotnisku podało Polskie Radio RDC. Wszystkie przypadki zostały potwierdzone w Warszawie. Natychmiastowo podjęto decyzję.

Wiadomości na temat nowych zakażeń wśród pracowników Polskich Linii Lotniczych LOT, w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i lotniska Chopina w Warszawie podało Polskie Radio RDC. Zostały podjęte natychmiastowe kroki w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się wirusa.

Natura nie miała litości. 2 kobiety zginęły na miejscu, dramat za granicąNatura nie miała litości. 2 kobiety zginęły na miejscu, dramat za granicąCzytaj dalej

Wiadomości o zakażonych na lotnisku

Wśród zakażonych w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego znalazł się pracownik biurowy, który nie miał kontaktu z pasażerami na lotnisku Chopina. Decyzja władz była natychmastowa - odwołano wszystkie spotkania zewnętrzne, a pracownicy zostali skierowani do pracy zdalnej. Wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażonymi zostały poddane kwarantannie.

Podobna sytuacja miała miejsce w PLL LOT, gdzie zakażony również jest pracownikiem biurowym. Nie miał on styczności z pasażerami ani personelem pokładowym. Wszystkie osoby z jego najbliższego otoczenia również zostały skierowane na kwarantannę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Katastrofa kolejowa za granicą. Sceny jak z horroru
3. Składki ZUS mocno w górę. Trzeba będzie dopłacić 200 zł

Według informacji granicznego inspektora sanitarnego, na którego powołuje się Onet, pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymało również dwóch pracowników Lotniska Chopina w Warszawie. Jedna z nich zatrudniona jest w porcie, druga w PLL LOT. Są to pierwsze przypadki zakażeń wśród personelu na polskim lotnisku. Międzynarodowy ruch lotniczy został przywrócony w Polsce w połowie czerwca, a już dzisiaj lista państw, do których będą mogli udać się Polacy może ulec zmianie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Puma płacze w ogrodzie zoologicznym? Prawda może okazać się bolesna

źródło: Onet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł