wiadomości dantejskie scenyFot. Pixabay.com/Wodnik

Dantejskie sceny na ulicy na wschodzie Polski. Są ofiary. Walczą o życie

Wiadomości, które dotarły do mediów ze wschodniej Polski, wywołały duży niepokój w społeczeństwie. Zgodnie z opublikowanymi informacjami w jednym z miasto doszło do strzelaniny. Potwierdzono już, że w wyniku zdarzenia pojawiły się ofiary. Policja prowadzi teraz czynności. O szczegółach poinformował serwis RMF 24.

Wiadomości ze wschodniej Polski wstrząsnęły mediami. Jak donosi serwis RMF 24, w jednym z miast rozpętała się strzelanina. Podczas tego dramatycznego wydarzenia pojawiły się ranne osoby, które zostały przetransportowane do szpitala. Funkcjonariusze prowadzą teraz odpowiednie czynności wraz z prokuratorem. W mediach pojawiło się już oficjalne oświadczenie rzecznik prasowej policji. Sprawa nadal jest w toku.

Nad Bałtykiem doszło do porażających scen. Jak z horroru. Życie mieszkańców i turystów zagrożoneNad Bałtykiem doszło do porażających scen. Jak z horroru. Życie mieszkańców i turystów zagrożoneCzytaj dalej

Wiadomości, które dotarły wczoraj wieczorem do mediów, okazały się bardzo niepokojące. W poniedziałek 26 października około godziny 19:00 doszło do strzelaniny w Stalowej Woli w województwie podkarpackim. Policja nadal bada okoliczności tych dramatycznych wydarzeń, które zakończyły się przetransportowaniem dwóch rannych osób do szpitala. Nieznani sprawcy otworzyli w ich kierunku ogień z broni palnej. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania.

Wstrząsające wiadomości ze Stalowej Woli. Wieczorem doszło do strzelaniny

Z wiadomości przekazanych przez serwis RMF 24 wynika, że do dramatycznych wydarzeń w Stalowej Woli doszło w godzinach wieczornych. Jak donosi portal, około godziny 19:00 nieznani dotąd sprawcy otworzyli ogień w kierunku dwóch spacerujących chodnikiem mężczyzn. Po oddaniu kilku strzałów z borni palnej napastnicy odjechali. Ranni zostali przetransportowani do szpitala przez służby.

Jak informuje serwis RMF 24, trzech napastników otworzyło ogień w kierunku dwóch osób. Sprawcy podjechali na miejsce dramatycznych wydarzeń samochodem, oddali strzały, po czym odjechali. Agresorzy byli zamaskowani i jak dotąd nie ustalono ich tożsamości. Bandytom udało się uciec. Obecnie funkcjonariusze policji prowadzą akcję poszukiwawczą napastników, którzy przemieszczali się najprawdopodobniej samochodem marki Citroen Cactus.

Jeden z mężczyzn, którzy stali się celem ataku bandytów, został postrzelony w rękę i nogę. Drugi natomiast został trafiony w brzuch. Ranni zostali przetransportowani do szpitala, jednak w mediach nadal nie podano informacji na temat tego, jak poważne odnieśli obrażenia oraz czy zagrażają one ich życiu. Media próbowały dowiedzieć się, czy ofiary są w jakiś sposób powiązane ze sprawcami, ale rzecznik policji w Stalowej Woli w swoim oficjalnym oświadczeniu nie mogła odpowiedzieć na to pytanie.

Klamka zapadła, polski parlament znów głosował w nocy. Nikt się nie spodziewał. Mieszkańcy Polski oraz turyści będą zaskoczeniKlamka zapadła, polski parlament znów głosował w nocy. Nikt się nie spodziewał. Mieszkańcy Polski oraz turyści będą zaskoczeniCzytaj dalej

Wiadomości ze Stalowej Woli. Policja prowadzi czynności w związku ze strzelaniną

Z wiadomości przekazanych przez RMF 24 wynika, że teraz policja oraz prokuratura prowadzą śledztwo w sprawie strzelaniny, która wybuchła w Stalowej Woli. Rzeczniczka stalowskiej policji Małgorzata Kania potwierdziła, że do dramatycznych wydarzeń doszło przy ulicy Energetyków. Na miejscu pojawiły się dwie karetki, które przewiozły rannych do jednostek medycznych.

– Rannych zostało dwóch mężczyzn. Obaj zostali przewiezieni do szpitala – słowa rzecznik prasowej policji Małgorzaty Kani cytuje portal onet.pl

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez onet.pl, sprawcy odjechali w kierunku Niska. Jak ustalili funkcjonariusze, bandyci najprawdopodobniej również nadjechali od tej strony miasta. Motywy ataku na dwie osoby pozostają nieznane, natomiast fakt, że sprawy byli zamaskowani, utrudnia rozpoznanie ich tożsamości.

To niejedyne niepokojące wiadomości, jakie niedawno pojawiły się w Polsce. Niecodzienny i niepokojący alarm miał miejsce w Zakopanem, gdy w piątek wieczorem 23 października postawiono nogi na służby po tym, jak złożono wstrząsające zawiadomienie o zagrożeniu bombowym. Podejrzany materiał miał znajdować się w obiekcie turystycznym.

Jak informował serwis RMF 24, na terenie jednego z hoteli w Zakopanem mogła znajdować się bomba. Po tym, jak zawiadomienie dotarło do służb, na miejscu zjawiły się policja oraz straż pożarna. Funkcjonariusze odgrodziły teren i zaczęły przeszukiwać cały hotel oraz przylegający parking. Na terenie obiektu przebywali wtedy goście, którzy korzystali między innymi z basenu.

Strażacy nie otrzymali pozwolenia na przeprowadzenie ewakuacji, ponieważ musieli poczekać na pojawienie się funkcjonariuszy policji. W tej sprawie również prowadzone są jeszcze czynności wyjaśniające okoliczności zawiadomienia oraz jego wiarygodności. Niestety w Polsce pojawiają się fałszywe alarmy. Takie zachowanie wiąże się jednak z poważnymi konsekwencjami karnymi.

Dzisiaj grzeje: 1. W programie TVN na żywo padły ostre słowa. Martyna Wojciechowska mówi bez ogródek
2. Biedronka przygotowuje się na Wszystkich Świętych. Nie tylko kupisz znicze za pół darmo, ale jeszcze ci dopłacą
3. Nieoficjalnie: Będzie lockdown Polski, jeśli jedna rzecz się nie zmieni

Jeśli interesuje was temat alarmu bombowego w Zakopanem, możecie przeczytać o tym w jednym z naszych artykułów. Więcej informacji o tej sprawie możecie znaleźć, klikając tutaj.

Już od soboty. Zaostrzone restrykcje dla Polaków. Za granicą skończyły się przelewkiJuż od soboty. Zaostrzone restrykcje dla Polaków. Za granicą skończyły się przelewkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite dokonanie naukowców. Sklonowali wymarłe zwierzę, liczą na przywrócenie gatunku
  2. W polskim lesie pojawiła się "biała zjawa". Zdjęcia wyjątkowego zwierzaka wzbudzają zachwyt wśród internautów
  3. Wstrząsające słowa, WHO nie ma wątpliwości. "Mamy obecnie dwie szalejące pandemie"
  4. Czy Polacy wyjadą na cmentarze i zastaną zamknięte bramy? Czasu jest coraz mniej, słowa eksperta niepokoją
  5. Za plecami mieszkańców podjęto porażającą decyzję. Skandal w polskim mieście, turyści nie są zadowoleni
  6. Bezpański pies zrozumiał, że wreszcie został adoptowany. Jego reakcja wyraża więcej niż tysiąc słów, wideo
  7. Kiszone czy kwaszone? W końcu wiadomo, które ogórki są lepsze, zalety zachwycą każdego

Źródło: RMF 24/Onet.pl

Następny artykuł