Wiadomości z Niemiec. Katastrofa samolotuTurysci,pl

Są ofiary. Samolot uderzył w apartamentowiec. Dramatyczne doniesienia z Europy

Wiadomości z europejskiego kraju. Doszło do katastrofy małego samolotu. Maszyna uderzyła w apartamentowiec. Aktualnie trwa ustalanie, jakie były przyczyny tego zdarzenia. Są też informacje o ofiarach.

Wiadomości, które zaniepokoiły świat. Agencja prasowa Reuters oraz inne media podają, że w jednym z krajów w Europie doszło do katastrofy lotniczej. Chodzi o mały samolot, który uderzył w apartamentowiec. Wciąż trwa ustalanie, dlaczego doszło do katastrofy. Na miejscu pracują służby. Pojawiły się też informacje o poszkodowanych.

Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobićTragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobićCzytaj dalej

Wiadomości z Europy. Katastrofa samolotu

Do wszystkiego doszło w Niemczech, konkretnie w mieście Wesel w Nadrenii Północnej-Westfalii. Rzecznik lokalnej policji poinformował media, że dach jednej z kamienic zapalił się z powodu uderzenia małego samolotu. Podał również informacje o osobach poszkodowanych.

W wyniku katastrofy miały ucierpieć dwie osoby, które mieszkały w zniszczonym domu. Chodzi o matkę z dzieckiem, jednak młodsza ofiara ma mieć nieznaczne obrażenia. Wśród poszkodowanych są też dwie osoby, które były na pokładzie maszyny. Reuters informuje, że maszyna wystartowała w miejscowości Marl. Ze wstępnych ustaleń wynika, że piloci postanowili zrobić międzylądowanie w Wasel.

Dzisiaj grzeje: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Dramatyczna sytuacja w Karpaczu. Włos się jeży. Skutki mogą być niewyobrażalne
3. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował

Jak mówili świadkowie wypadku, samolot uderzył również w balon na ogrzane powietrze. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z pożaru. Media opublikowały również zdjęcia z miejsca zdarzenia. Można je zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
  2. Kamil Stoch dostał nieoczekiwane propozycje od swoich fanów. Jeśli je przyjmie, zadziwi całą Polskę (FOTO)
  3. Dzień Dobry TVN z kolejną wpadką bije rekordy żenady, wszystko się nagrało. Prowadzący okropnie obraził gościa programu
  4. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu
  5. Turystka na szlaku spotkała niedźwiedzia. Trudno uwierzyć, co się stało później [film]
  6. Pięknie jak w Mielnie, ale dużo taniej. Polski kurort, który uwielbiają turyści
  7. Wyszła z yorkiem na spacer, stała się tragedia. Kobieta boi się o dzieci

Źródło: Radio Zet, TVN24

Następny artykuł