wiadomości koronawirus w BrazyliiTuryści.pl

Koronawirus na kolejnym kontynencie. Reuters: potwierdzony przypadek

Wiadomości przekazywane przez media są wyjątkowo niepokojące. Jak podaje RMF24, powołując się na agencje Reutera, potwierdzono przypadek koronawirusa na kolejnym kontynencie.

Wiadomości, które są wyjątkowo smutne, jako pierwsza przekazała agencja Reutera. W środę opublikowano wiadomość, że w Brazylii w Ameryce Południowej potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa. Informacja ta miała zostać przekazana przez źródło zaznajomione ze sprawą i najprawdopodobniej znające jej szczegóły.

Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]Czytaj dalej

Wiadomości z Brazylii niepokoją

Agencja Reuters przekazała wiadomość o potwierdzeniu zarażenia koronawirusem, jednak źródło tych informacji chciało zachować anonimowość. Decyzja ta związana była z tym, że władze Brazylii oficjalnie jeszcze nie ogłosiły wyników testu, co nastąpić zgodnie z doniesieniami ma być może jeszcze w środę.

Głos w sprawie zabrało ministerstwo zdrowia Brazylii. Potwierdzili we wtorek wieczorem, że rzeczywiście zajmują się 61-letnim mieszkańcem Sao Paulo, który ma objawy koronawirusa. Miał również od 9 do 21 lutego przebywać w północnych Włoszech.

RMF24 napisało, że pojawiło się również oficjalne oświadczenie szpitala Alberta Einsteina. Przekazano w nim, że badany miał mieć pozytywny wynik testu na obecność wirusa z Chin. We wtorek powiadomione miały zostać również władze epidemiologiczne Sao Paulo.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: oświadczenie polskiego Ministra Zdrowia ws. koronawirusa
2. Małżeństwo może zyskać nawet 106 tysięcy. Wystarczy tylko w sprytny sposób wypełnić deklarację

Agencje informacyjne oraz media oczekują teraz na oficjalne potwierdzenie tego komunikatu przez władze Brazylii. Jeśli to nastąpi, będzie to pierwszy przypadek w Ameryce Południowej. Wiadomośc o potwierdzonym przypadku przekazała również włoska agencja informacyjna ANSA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  2. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość
  3. Nowe biuro podróży na polskim rynku. Turyści mają ogromny powód do radości, kusząca oferta
  4. LOT ma błyskawiczną ofertę dla turystów. Niewiele czasu, by kupić najtańsze bilety
  5. Polskie biuro podróży anuluje wycieczkę i wprowadza modyfikacje wyjazdów. Zmiany dotkną wielu turystów
  6. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas

Źródło: RMF24

Następny artykuł