wiadomości trwa walkaTurysci.plpixabay.com KANENORI

Trwa walka o życie, usłyszeli potężny huk. Porażająca wiadomość od sąsiada Polski obiegła media

Wiadomości, które dotarły do mediów, okazały się wstrząsające. Mowa o sytuacji związanej z naszym sąsiadem. Po potężnym huku rozpoczęła się dramatyczna walka o życie. Trwają czynności ratunkowe. Lokalne władze potwierdziły, że sytuacja jest bardzo trudna. O szczegółach poinformował serwis TVN 24.

Wiadomości o dramacie związanym z naszym sąsiadem wstrząsnęły mediami. Teraz Rosja czeka w napięciu na zakończenie akcji ratunkowej. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis TVN 24, po głośnym huku rozpoczęła się tragiczna walka o życie. Jeszcze nie uratowano wszystkich ofiar tej katastrofy. Lokalne władze zdały relację z tych trudnych wydarzeń. Do niepokojącego zdarzenia doszło w sobotę 24 października.

Nie żyje polski piosenkarz, tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Jego występy przez lata podziwiali turyści z całego krajuNie żyje polski piosenkarz, tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Jego występy przez lata podziwiali turyści z całego krajuCzytaj dalej

Jak podają wiadomości przekazane przez TVN 24, na rosyjskim tankowcu doszło do eksplozji. Statek nie przebywał wtedy w porcie. W wyniku wybuchu zaginęła część załogi. Po dramatycznych wydarzeniach rozpoczęły się poszukiwania zaginionych. W mediach pojawiły się już informacje dotyczące przyczyny zdarzenia. Jest inna, niż można byłoby podejrzewać. Lokalne władze wydały komunikat w tej sprawie.

TVN 24 przekazało dramatyczne wiadomości. Na rosyjskim tankowcu doszło do eksplozji. Trwają poszukiwania zaginionych

Z wiadomości przekazanych przez TVN 24 wynika, że do wybuchu na rosyjskim tankowcu doszło w sobotę 24 października. Wbrew pozorom eksplozja nie była spowodowana ropą, ponieważ tej statek akurat nie przewoził. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lokalne media, sytuację zagrażającą życiu całej załogi mogły wywołać natomiast opary paliwa.

Jak donoszą media, do wybuchu na rosyjskim tankowcu doszło, gdy statek znajdował się w Cieśninie Kerczeńskiej na Morzu Azowskim. Informacje te zostały potwierdzone przez służby ratunkowe, które rozpoczęły akcję. Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Załoga usłyszała ogromny huk, następnie część osób zaginęła. Na miejsce skierowano trzy specjalnie przeszkolone jednostki, aby walczyły o życie pracowników.

Tankowiec Generał Azi Asłanow wypłynął z portu „Kaukaz” w w Kraju Krasnodarskim do Rostowa nad Donem. Na wysokości Cieśniny Kerczeńskiej na Morzu Azowskim doszło jednak do niebezpiecznej eksplozji. Wybuch doprowadził do kolejnej sytuacji zagrażającej życiu załogi, ponieważ na pokładzie wybuchł pożar. Wtedy zawiadomiono centralę, która wysłała trzy jednostki ratunkowe, aby walczyły z płomieniami.

Chociaż służbom udało się ugasić ogień, wciąż nie uratowano całej załogi. Gdy doszło do eksplozji, na pokładzie było 13 osób. Sześcioro z nich zostało już wyłowionych z wody. Czterem udało się natomiast utrzymać się na statku i byli bezpieczni. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych, wciąż brakuje trzech osób. Zaginieni nadal są poszukiwani przez specjalne jednostki ratunkowe, a cały kraj ma nadzieję na ich odnalezienie.

Zaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodneZaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodneCzytaj dalej

TVN 24 podaje szczegółowe wiadomości dotyczące eksplozji na rosyjskim tankowcu

Z wiadomości przekazanych przez TVN 24 wynika, że tankowiec Generał Azi Asłanow nie transportował ropy naftowej. Te informacje zostały potwierdzone również przez Rosyjską Federalną Agencję Transportu Morskiego i Rzecznego. Przedstawiciele organizacji podkreślili, że mają pewne podejrzenia co do przyczyny eksplozji. Eksperci zakładają, że do wybuchu mogły doprowadzić łatwopalne opary z poprzedniego ładunku. W wyniku podejrzenia naruszenia bezpieczeństwa pożarowego rosyjskie organy rozpoczęły prowadzenie postępowania karnego.

Po tym, jak służby ugasiły pożar, który powstał w wyniku wybuchu, jednostka pływająca została odholowana do portu w Kraju Krasnodarskim, z którego wyruszyła. Jak donosi TVN 24, tankowiec Generał Azi Asłanow został wyprodukowany w 2005 roku i należy do tureckiej firmy. Statek pływa jednak pod rosyjską banderą, dlatego to Rosja zajęła się prowadzeniem postępowania w tej sprawie.

Niepokojące wiadomości z Polski

Dzisiejszego dnia tj. 25 października musieliśmy z przykrością przekazać także niepokojące wiadomości dotyczące naszego kraju. Na zachodzie Polski wybuchł ogromny pożar, który okazał się bardzo dużym wyzwaniem dla Straży Pożarnej. Chociaż płomienie pojawiły się w sobotę 24 października, to strażacy walczyli z żywiołem przez dwa dni. Sprawą zajmie się policja oraz biegły w sprawach pożarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, nad Bałtykiem skończyły się przelewki. Wszystko stracili w mgnieniu oka. Mają już dość
2. Każdy błąd będzie oznaczał karę w wysokości 500 zł. Grożą Ci także inne sankcje
3. Rząd pracuje nad nowymi restrykcjami. Chcą wprowadzić je na święta. Za polską granicą trwają rozmowy

Czynności, które będą miały ustalić przyczynę pożaru, zostaną przeprowadzone jednak dopiero po ugaszeniu płomieni przez strażaków. Jeśli interesuje was ten temat, możecie przeczytać o szczegółach dotyczących tego wydarzenia, klikając tutaj.

Zakaz dla Polaków od 2 listopada, dotyczy przemieszczania się. Wszystko przez covid, zaskakująca decyzja ChinZakaz dla Polaków od 2 listopada, dotyczy przemieszczania się. Wszystko przez covid, zaskakująca decyzja ChinCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rodzice chcieli mieć darmowe WiFi, więc nazwali dziecko na cześć dostawcy internetu. Kuriozalna historia
  2. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  3. Wszyscy nagle zamilkli. Dramatyczne sceny na Podhalu, aż ciarki przechodzą
  4. Możesz dostać gigantyczną karę. Wszystko przez brak kwarantanny i testu na covid, trzeba znać nowe przepisy w Niemczech dla Polaków
  5. Co za tragedia. Potężny pożar na zachodzie Polski. Siły żywiołu nie da się opisać
  6. Influencer zabrał psa na spacer w nosidełku. "To zahacza o absurd"
  7. Piorunujące i oszałamiające, mało znane zastosowania soku z ogórków kiszonych. Na odchudzanie, odporność i marynowanie mięsa

Źródło: TVN 24

Następny artykuł