Wiadomości z Europy. Katastrofa samolotuunsplash.com Daan Stevens

Katastrofa lotnicza u naszych sąsiadów. Co najmniej 20 osób nie żyje, trwa akcja ratunkowa

Wiadomości z ostatniej chwili. Doszło do katastrofy lotniczej tuż za polską granicą. Niestety, sprawa nie skończyła się pomyślnie. Zginęło 20 osób. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Co już wiadomo?

Wiadomości z Europy. U jednego z polskich sąsiadów doszło do poważnej katastrofy lotniczej, w wyniku której zginęło 20 osób. Aktualnie trwa akcja ratunkowa. Pojawił się komentarz służb. Co wydarzyło się za polską granicą?

Tomasz Zimocha poszedł na grzyby, musiał natychmiast wzywać pomoc. Apeluje do wszystkich PolakówTomasz Zimocha poszedł na grzyby, musiał natychmiast wzywać pomoc. Apeluje do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Wiadomości. Poważny wypadek lotniczy

Wszystko wydarzyło się na Ukrainie, niedaleko miasta Czuhuji w obwodzie charkowskim. Doszło do katastrofy samolotu wojskowego An-26. Według informacji podanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, zginęło 20 osób, a dwie mają poważne obrażenia.

- Na pokładzie znajdowali się piloci wojskowi i kadeci z Akademii Sił Powietrznych im. Kożeduba - podało ukraińskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Agencja prasowa Interfax-Ukraina dodaje, że najprawdopodobniej był to lot szkoleniowy. Łącznie na pokładzie maszyny były 24 osoby. Dwie osoby zostały uznane za zaginione i rozpoczęło się ich poszukiwanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywała wpadka Andrzeja Dudy. Jego słowa o Rzymie Polacy zapamiętają na długo
2. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
3. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Jak wiadomo, ogień udało się ugasić przed godziną 22:00 czasu lokalnego. W sobotę na miejscu katastrofy ma pojawić się prezydent Ukrainy, czyli Wołodymyr Zełenski. Poinformował o tym osobiście. Jakiś czas temu doszło do innej katastrofy lotniczej. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 3-metrowy rekin zaatakowała turystę. Ciężarna wskoczyła do wody, aby uratować męża
  2. W PRL-u byli gwiazdami naukowego programu TVP. Zmarli w dramatycznych okolicznościach
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Podczas wycieczki wbił ci się kleszcz? Lekarze ostrzegają, niemal wszyscy popełniają wtedy karygodny błąd
  5. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Golden retriever wpadł w głęboką na 12 metrów dziurę w ziemi. Bardzo się bał, musieli interweniować strażacy

Źródło:Gazeta.pl, Polsat News

Następny artykuł