wiadomości najmłodsza ofiara koronawirusaFot. Pixabay.com/MartisFuksu

Nie żyje jedna z najmłodszych osób z koronawirusem. Była jeszcze dzieckiem, serce pęka

Wiadomości, które właśnie pojawiły się w mediach, są niesamowicie smutne. Nie żyje jedna z najmłodszych ofiar koronawirusa. Była jeszcze dzieckiem, niesamowity żal.

Wiadomości, które dotarły do europejskich mediów, są niezwykle przykre. Jak poinformowało ministerstwo zdrowia w Panamie, nie żyje prawdopodobnie najmłodsza ofiara koronawirusa - miała zaledwie 13 lat.

Kolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaKolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaCzytaj dalej

Smutne wiadomości z Panamy

Panamskie ministerstwo zdrowia w poniedziałek przekazało wiadomość w mediach społecznościowych o dwóch ofiarach śmiertelnych koronawirusa. Pierwszą była 92-letnia kobieta, drugą natomiast 13-letnia dziewczynka. Wpis odbił się głośnym echem w sieci, rzadko bowiem choroba z Chin powoduje śmierć tak młodych osób.

Jak przekazuje Onet, nie poinformowano oficjalnie, czy 13-latka miała inne choroby towarzyszące koronawirusowi, jednak to jego określa się jako bezpośrednią przyczynę śmierci. Panama do tej pory odnotowała 443 przypadki zakażenia, a zmarło tam 6 osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza stolica w Europie zostaje odcięta od świata. Od jutra pełna izolacja mieszkańców
2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków

Jak szacują media, dziecko z Panamy może być na ten moment najmłodszą ofiarą pandemii. Naukowcy apelują do młodych, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa, bo sprzyjające statystyki nie są dowodem na to, że możemy czuć się bezpiecznie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
  2. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy

Źródło: Onet

Następny artykuł