Wiadomości z USA

Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą

Wiadomości z zagranicy są porażające. Pilot próbował wykonać awaryjne lądowanie, lecz nie udało mu się. Wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie zginęły. Nie mieli szans na przeżycie po zderzeniu z ziemią.

Wiadomości, które dotarły do nas nad ranem, są bardzo smutne. W Teksasie doszło do tragedii, w której zginęły wszystkie osoby na pokładzie samolotu. W niedzielę ok. godziny 11 czasu lokalnego pilot zauważył awarię silnika, a jak przekazała lokalna stacja KBTX, próbował się skontaktować z Federalną Administracją Awiacji (FAA) i zgłosić problem.

Druzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbDruzgoczące doniesienia, konieczna ewakuacja wieży Eiffla. Na miejscu służby, ogromne zagrożenie dla tysięcy osóbCzytaj dalej

Wiadomości z USA są tragiczne

Niestety nie udało się opanować sytuacji, pilot próbował wykonać awaryjne lądowanie na polu, lecz rozbił się o ziemię. Katastrofy nie przeżyła żadna z osób znajdujących się na pokładzie. Na pokładzie znajdowały się cztery osoby: 59-letni Kenneth i Missy Lynn Hixowie z Lafayette w Luizjanie oraz ich rówieśnicy Phillip i Pauline Ackalowie z Natchitoches.

Jednosilnikowy samolot typu Piper PA-46 Malibu leciał z Horseshoe Bay w Teksasie do Natchitoches w Luizjanie. Do nieudanego lądowania z zepsutym silnikiem doszło nieopodal lotniska w Hilltop Lakes. Maszyny nie udało się opanować i powoli opuścić na ziemię. Rozbiła się na polu.

Dzisiaj grzeje: 1. Dantejskie sceny w Krakowie. Mieszkańcy są przerażeni
2. Masz konto w PKO BP? Ważna, nowa funkcja, warto wiedzieć
3. Wszystko potwierdzone, Andrzej Duda opuszcza Polskę. Wiemy, czym się zajmie i gdzie będzie

Jak podaje TVP Info, niezwłocznie rozpocznie się dochodzenie w sprawie tragedii. Przeprowadzą je śledczy z Narodowej Rady Bezpieczeństwa Transportu (NTSB), wspierani przez FAA. Wiele informacji powinna ujawnić czarna skrzynka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monitoring nagrał kuriera wchodzącego na cudzą posesję. Czworonożny obrońca dał mu niezapomnianą nauczkę
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  4. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał alarm dla 2 województw, lepiej nie wychodzić z domu
  5. Dziesiątki tysięcy ton odpadów z Niemiec trafi do Polski. Podjęto decyzję, w głowie się nie mieści
  6. Nieoczekiwanie przerwany wyjazd na kemping. W środku nocy wygłodniałe stado otoczyło rodzinę

Źródło: TVP Info

Następny artykuł