Wiadomości z Olsztyna badane przez służby.Fot. Turysci.pl

Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem

Wiadomości z północy kraju obiegły już ogólnopolskie media. Obecnie poszkodowany walczy o życie. Jak na razie lekarze nie podali szczegółowego stanu nastolatka. W każdym momencie - może dojść do najgorszego.

Wiadomości z Olsztyna przekazali m.in. dziennikarze Onetu. Do zdarzenia doszło na jednej ze stacji stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Według relacji świadków nastolatek wpadł pod jadący pociąg.

Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajPolsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykajCzytaj dalej

Wiadomości z Warmii: Nastolatek jest w stanie krytycznym

Jak relacjonuje wiadomości redakcja Onetu, do zdarzenia doszło dzisiaj (niedziela, 20 września), kiedy to nastolatek został potrącony przez pociąg. Jak podaje podkom. Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, chłopiec jest w stanie krytycznym, a w szpitalu lekarze walczą o życie poszkodowanego. W sprawę zaangażował się również zespół śledczych.

Wiadomości obiegły region w godzinach popołudniowych. Do zdarzenia doszło dokładnie o 13:55 na wysokości ulicy Grunwaldzkiej - stacja Olsztyn Zachodni. Skład kolei kursował z Olsztyna Głównego do Działdowa. W momencie, gdy maszynista ruszył, na torach pojawił się nastolatek. Skład zaczął hamować - użyto również sygnałów ostrzegawczych.

Tragiczne wiadomości z Olsztyna. Nastolatek walczy o życie

Jak przekazuje wiadomości z popołudnia redakcja Onetu, nastolatek nie zdążył uciec przed nadjeżdżającym składem. Pociąg zatrzymał się po kilkudziesięciu metrach. Olsztyńskie służby potwierdzają, że poszkodowany w stanie krytycznym został przewieziony do pobliskiego szpitala. Zbadano również trzeźwość samego maszynisty.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
2. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
3. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

Wiadomości o stanie poszkodowanego wyprzedził również test alkomatem samego maszynisty. Okazuje się, że 60-latek nie był po spożyciu. Dziewięciu pasażerów, którzy skorzystali z połączenia, kontynuowało podróż komunikacją zastępczą. Co ważne, śledczy na torowisko znaleźli rower nastolatka. Obecnie miejsce zdarzenia zabezpiecza zespół dochodzeniowy. Wcześniej do podobnego wypadku doszło w centralnej części kraju - niestety, poszkodowany zmarł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głodny niedźwiedź napadł 84-latkę w lesie. Zwierzak nie wiedział, że zadarł z niewłaściwą osobą
  2. Potężny cyklon pustoszy Europę. Ofiary śmiertelne, podtopienia i zniszczone domy. Dramat mieszkańców
  3. Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  5. Podano najnowsze dane, liczby powalają. 600% wzrostu, Polacy sami się prosili
  6. Czarny jaguar skoczył na opiekunkę. Drapieżnik nie miał zamiaru puścić jej wolno

Źródło: Onet

Następny artykuł