wiadomości dwóch pasażerów nie żyjeFot. Pixabay.com/Arcaion

Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów

Wiadomości dotyczące wycieczkowca Diamond Princess są wyjątkowo smutne. Wczoraj przeprowadzono ewakuację części pasażerów, a dziś przekazano, że dwójka pasażerów nie żyje.

Wiadomości przekazywane z wycieczkowca Diamond Princess są tragiczne. Wczoraj świat obiegły szczęśliwe wieści o rozpoczęciu ewakuacji zdrowych pasażerów. Wydawało się, że sytuacja powoli się uspokaja i dąży do zakończenia męczarni turystów, niestety teraz znów okazało się, że dramat trwa. Agencja Reutera przekazała, że dwoje pasażerów przebywających na pokładzie, nie żyje.

Martynie Wojciechowskiej puściły nerwy, emocjonalny apel. Fani nie czekali ani chwili, błyskawiczny odzewMartynie Wojciechowskiej puściły nerwy, emocjonalny apel. Fani nie czekali ani chwili, błyskawiczny odzewCzytaj dalej

Wiadomości z Diamond Princess są tragiczne

Dwójka pasażerów zmarła na skutek zarażenia koronawirusem pochodzącym z Chin. Zgodnie z przekazami medialnymi, nie żyje para Japończyków w wieku około 80 lat. Najnowsze wieści są jednak wyjątkowo niepokojące, bowiem szacuje się, że zdiagnozowano już na pokładzie ponad 620 osób. Są wśród nich zarówno pasażerowie, jak i członkowie załogi.

Przypomnijmy, że wycieczkowiec objęty był 14-dniową kwarantanną. Jej zakończenie potwierdzono wczoraj i przystąpiono do akcji ewakuacyjnej zdrowych osób, która trwać ma aż do piątku. Jak przekazuje RMF FM, pokład opuściły już pierwsze osoby - głównie starsze. Przed wyjściem na ląd przeprowadzono u nich kolejne testy na obecność koronawirusa, których wynik był negatywny.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył
2. Dobre nie musi być nowe. TOP 10 najlepszych używanych aut dla rodziny do 20 tys. zł

Diamond Princess wypłynął z portu w Jokohamie 20 stycznia, a zacumował ponownie do brzegu 3 lutego. Na jego pokładzie znajdowało się ponad 3700 osób. Pasażerów było około 2,6 tysiąca, a pochodzili z 56 krajów. Przebywają tam również 3 osoby z Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski
  2. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  3. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  4. Z ostatniej chwili: dramat w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  5. Największy park wodny w Polsce otwarty. Wielu turystów przeżyło ogromne rozczarowanie
  6. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Źródło: RMF24

Następny artykuł