Wiadomości z Wałcza w materiale Polsatu.Fot. Google Maps

Mieszkańcy północy Polski mają dość. Właściciel baru zamienił ich życie w koszmar

Wiadomości z północy kraju odbijają się czkawką przede wszystkim mieszkańcom felernego osiedla. Właściciel jednego z pobliskich barów jest utrapieniem większości osób mieszkających w pobliżu niesławnego baru, a sam otwarcie grozi “oponentom”.

Wiadomości z województwa zachodniopomorskiego posłużyły do spisania reportażu, co uczynili dziennikarze Polsatu. W najnowszym materiale “Interwencji” redakcja rozmawiała ze świadkami niechlubnych scen na ulicach Wałcza.

Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"Czytaj dalej

Wiadomości z Wałcza na ustach mediów

Jak ustalili dziennikarze Polsatu, na jednym z osiedli Wałcza (województwo zachodniopomorskie) znajduje się bar “pod chmurką”, którego właściciel nie bierze odpowiedzialności za awantury wśród swoich gości. Według świadków całonocnych imprez, klienci lokalu są głośni, pijani i niebezpieczni. Zgodnie z informacjami Polsatu, od towarzystwa nie odstaje nawet menadżer niechlubnego baru. Mniej tolerancyjni, niż Andrzej Duda wobec przytyków żeglarzy, okazali się lokatorzy pobliskich bloków. Wiadomości z Wałcza nagłośnili sami mieszkańcy osiedla.

- Tam są koncerty, tam są hałasy. W zeszłym roku w ogóle straszne rzeczy się działy. Pracujące tam towarzystwo jest nieodpowiedzialne. To się mija z celem, by był tu plac zabaw i alkohole wyskokowe. Pamiętam, jak pan się wgramolił pijany na hamak, spadał z niego i używał brzydkich wyrażeń. A obok dziecko siedziało w piasku i sobie babeczkę robiło – relacjonowała w "Interwencji" jedna z kobiet mieszkających na osiedlu.

Właściciel baru groził podpaleniem. Wiadomości z Wałcza w paśmie “Interwencji”

Według ustaleń Polsatu, wiadomości z Wałcza mają swoje zaczepienie przede wszystkim w stosunku właściciela baru do mieszkańców pobliskiego osiedla. Jak deklarują świadkowie wydarzeń, już kilkukrotnie apelowano do ratusza o natychmiastową decyzję w sprawie rozwiązania umowy o dzierżawę z przedsiębiorcą. Co więcej, lokal regularnie miała kontrolować policja, jednak według relacji mieszkańców - nie dało to większego efektu. W tym samym czasie właściciel baru miał grozić wnioskodawcom skarg.

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
2. Zrobiły sobie zdjęcie nad pięknym jeziorem. Gdy je obejrzały z bliska, zobaczyły straszliwą rzecz
3. Nie mógł się oprzeć pokusie, pojechał na wesele. Mimo że był na kwarantannie

- Odgrażał się, że on tu wszystkich nas wykupi, że nas spali. A w nocy to już totalnie… był wybuch, już tam się paliło. Bałam się strasznie, bo syn ma mieszalnię farb i lakierów – mówiła dziennikarzom Polsatu pani Urszula, mieszkanka osiedla w Wałczu.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Radosław Majdan opublikował zdjęcie z malutkim synkiem. Ten widok roztopi nawet serce pokryte lodem (FOTO)
  2. Kto zostanie nowym ministrem zdrowia? Znamy nazwiska, ci politycy mogą zastąpić Łukasza Szumowskiego
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

Źródło: Polsat News/ Interwencja

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł