wiadomości samolot katastrofaFot. Pixabayc.om/Arcaion

Z ostatniej chwili: mały samolot uderzył w ziemię. TASS: nikt nie przeżył, smutna wiadomość z Rosji

Wiadomości, które przekazały rosyjskie media, są wyjątkowo przygnębiające. Po upadku niewielki samolot stanął w płomieniach. Agencja TASS przekazała, że wszystkie osoby, które były na pokładzie, nie żyją.

Wiadomości, które pojawiły się w rosyjskich mediach, są wyjątkowo smutne. Niedaleko wsi Lesnoje w Kraju Charbarowskim doszło do tragedii. Spadł niewielki samolot typu Piper L-4H CUB, a jak podaje agencja TASS, wypadku nikt nie przeżył. Do zdarzenia doszło dzisiaj popołudniu czasu lokalnego.

Polskie ministerstwo podjęło decyzję. Chodzi o parki narodowePolskie ministerstwo podjęło decyzję. Chodzi o parki narodoweCzytaj dalej

Przykre wiadomości z Rosji. Spadł samolot

Jak pisze Onet, samolot był w trakcie wypełniania misji szkoleniowo-treningowej. Upadł około 60 km od lotniska Kalinka pod Chabarowskiem, z którego startował. Agencja TASS przekazała, że na jego pokładzie znajdować się miały 3 osoby, ze wstępnych informacji wynika, że żadna z nich nie przeżyła.

Na miejscu pracuje obecnie prokuratura oraz ekipa ratownicza, nieznane są na razie przyczyny katastrofy. Nieoficjalnie mówi się o niesprawności technicznej lub błędzie pilota, chabarowskie struktury ministerstwa ds. obrony cywilnej, sytuacji nadzwyczajnych i likwidacji skutków klęsk żywiołowych dopiero mają obie te wersje sprawdzić, o czym informację przekazał Onet.

Publicznie nie przekazano tożsamości ofiar, nie wiadomo również, w jakim były wieku. Pewne jest, że niewielki samolot wykonywał lot komercyjny, o czym poinformowały oficjalnie władze regionalne. Jak wynika z przekazywanych wiadomości, samolot runął na ziemię, a zaraz potem stanął w płomieniach.

Dzisiaj grzeje: 1.Linia lotnicza wychodzi z nadzwyczajną propozycją. Jako pierwsze wprowadzą innowacyjne rozwiązanie dla pasażerów

2. Złe wiadomości dla Polaków gromadzących oszczędności w bankach. Eksperci wskazują, co robić

Niemalże dokładnie rok temu, 27 kwietnia 2019 roku, niedaleko lotniska Kalinka również doszło do tragedii. Rozbił się wtedy samolot Jak-18, na którego pokładzie były dwie osoby. Niestety również nie przeżyły katastrofy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od poniedziałku zmieni się jedna bardzo ważna rzecz ws. obostrzeń. Wszyscy na to czekali
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
  3. Polskie hotele i restauracje w tragicznym stanie. Obliczono zadłużenie, kwoty są niewyobrażalne
  4. Polskie miasta dołączają do arcyważnej akcji. Powinien ją poznać każdy turysta
  5. Tragiczny rekord na Grenlandii. Gorzej niż kiedykolwiek w historii
  6. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusem

Źródło: Onet

Następny artykuł