wiadomości rozwód w rodzinie królewskiejFot. Wikimedia.org/Carfax2

Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału

Wiadomości z Wielkiej Brytanii brzmią niewiarygodnie, ale zostały już oficjalnie potwierdzone. Rodzina królewska kolejny raz zostanie podzielona przez rozwód.

Wiadomości, które pojawiły się w mediach, wywołały ogromną burzę. Nikt się nie spodziewał, że tak szybko rodziną królewską wstrząśnie kolejny skandal. Właśnie oficjalnie potwierdzono, że rozstaje się kolejna para z rodziny królowej Elżbiety II. Głowa rodu z pewnością nie będzie szczęśliwa, że cała Europa pisze o jej bliskich w kontekście kolejnego rozwodu.

Lawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwileLawina uderzyła prosto w turystki. Akcja ratunkowa narciarzy została nagrana, dramatyczne chwileCzytaj dalej

Wiadomości z UK zadziwiają. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej

Po 26 latach decyzję o rozwodzie podjął siostrzeniec królowej Elżbiety II, David Armstrong-Jones. We wtorek oficjalnie potwierdził ją na forum publicznym, czym wywołał burzę w mediach. Nikt nie spodziewał się, że ostatecznie naprawdę do tego dojdzie.

- Earl i hrabina Snowdon zgodzili się polubownie, że ich małżeństwo się skończyło i się rozwiodą. Proszą, aby prasa respektowała prywatność ich i ich rodziny - przekazał rzecznik pary w wystosowanym, oficjalnym oświadczeniu.

Przypomnijmy, że matką Davida Armstronga-Jonesa jest nieżyjąca już księżniczka Małgorzata, młodsza siostra królowej. Zajmuje najwyższe miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu spośród osób, które nie są bezpośrednimi potomkami Elżbiety II, czyli 21.

Dzisiaj grzeje: 1. 542 osoby na pokładzie zarażone koronawirusem. Zakończono kwarantannę na statku, turyści zejdą na ląd
2. ZUS coraz odważniej odbiera zasiłki. Wystarczy podejrzenie, żeby chciał wykreślić cię z rejestru

Jest to kolejna, wstrząsająca wiadomość z UK, wystosowana w ostatnim czasie. Zaledwie w ubiegłym tygodniu o rozwodzie poinformował wnuk królowej, Peter Phillips. Jak powszechnie wiadomo, Elżbieta II robi wszystko, by unikać skandali i nieprzychylnych komentarzy pod adresem rodziny królewskiej, bliscy jednak jej zdecydowanie tego nie ułatwiają. Mówiło się, że już odejście Meghan Marke oraz księcia Harry'ego ją rozzłościł, trudno więc wyobrazić sobie, jak wściekła jest teraz, po zapowiedzi dwóch rozwodów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii

Źródło: Interia

Następny artykuł