wiadomości ofiara koronawirusaFot. Pixabay.com/Arcaion

Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa na całym świecie. Serce pęka

Wiadomości, które właśnie pojawiły się w mediach, są niesamowicie smutne. Zmarła najmłodsza jak do tej pory osoba, która zachorowała na koronawirusa.

Wiadomości, które właśnie obiegły media, są niezwykle smutne. Media przekazały wiadomość o śmierci 21-letniego Francisco Garcia, który pochodził z hiszpańskiej Malagi. Na ten moment uważany jest za najmłodszą, śmiertelną ofiarę śmiertelną tej choroby. Pojawiały się już przypadki zakażenia u młodszych, jednak do tej pory nie kończyło się to w najgorszy sposób.

Pierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jestPierwsza osoba na świecie dostała testowaną szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo, kim jestCzytaj dalej

Smutne wiadomości. 21-latek zmarł przez koronawirusa

Jak twierdzą lekarze, do tej śmierci przyczynił się nie tylko koronawirus, ale również choroby współtowarzyszące. To jednak choroba z Chin uznana być może za decydującą w traagedii. Hiszpan miał 21 lat i mieszkał w Maladze. Wcześniej już jego organizm osłabiony był białaczką, a gdy tylko zobaczył objawy koronawirusa, zgłosił się do lokalnego szpitala.

Po badaniach potwierdzono u niego obecność choroby z Chin, a białaczkę uznano za zaawansowaną. Często koronawirusa uważa się za chorobę szczególnie niebezpieczną dla osób w podeszłym wieku, przykład ten jednak pokazuje, jak wiele zależy od stanu organizmu.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska zamyka granice dla cudzoziemców. Premier potwierdził
2. Najgorszy okres pandemii jeszcze przed nami. Wiceminister zdrowia podał orientacyjne daty

- W niedzielę zadzwoniono do mnie, mówiąc, że jego stan jest stabilny. A już godzinę później... Zabiły go koronawirus i rak. To dla mnie nie do wiary - mówił porezes klubu, w którym zmarły był piłkarzem oraz trenerem młodzieżowego klubu Altetico de Portada Alta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stan 74-letniej zakażonej Polki coraz lepszy. Otrzymała pionierską mieszankę leków
  2. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku

Źródło: o2.pl

Następny artykuł