Wiadomości z Polski są tragicznefo.t wikimedia.org/wiki/File:Mrzeżyno_Polska_morze_Bałtyckie_wejście_do_portu_-_panoramio.jpg (zdjęcie podglądowe)

Tragedia nad polskim morzem. Nic nie dało się zrobić

Wiadomości z Polski są tragiczne. W jednym z miast doszło do wypadku w pobliżu Centrum Pomocy Rodzinie. Jak podają lokalne media, z okna budynku wyskoczył nastolatek. Niestety, chłopiec nie żyje.

Wiadomości z miasta nad morzem. W Pucku na ulicy Kolejowej wydarzyła się tragedia. W okolicach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, szkoły PCKZiU Puck, internatu i części biur Starostwa Powiatowego w Pucku zginął chłopiec. Wyskoczył z okna. Sprawą zajmuje się policja.

Skandal w Watykanie. Franciszek wyjawił całą prawdę. Na placu tłumy turystów, a za murami chaosSkandal w Watykanie. Franciszek wyjawił całą prawdę. Na placu tłumy turystów, a za murami chaosCzytaj dalej

Wiadomości z Polski. Nie żyje chłopiec

Po tym, jak 14-latek rzucił się z okna, na miejsce szybko przybyła karetka ze szpitala w Pucku. Ratownicy medyczni natychmiastowo przystąpili do reanimacji. Niestety, bez skutku. Poinformował o tym "Dziennik Bałtycki".

- Jedna z osób wyskoczyła przez okno i ma otwarte złamanie ręki - informował Ireneusz Janus, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji KPP Puck. Początkowo media dostawały informacje jedynie o złamaniu. Z czasem okazało się, że sytuacja miała najgorszy finał. - Pierwotnie wyglądało na to, że ma złamaną rękę. Musiał mieć jednak poważne wewnętrzne obrażenia - wyjaśniał strażak z Pucka.

Na ten moment funkcjonariusze policji nie chcą podawać więcej informacji w tej sprawie. Śledczy rozpoczęli już dochodzenie, którego celem jest ustalenie, jakie były okoliczności tej katastrofy.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Rząd rozda kolejne pieniądze, można dostać nawet 1,5 tys. zł. Jest jeden warunek

Ostatnio doszło do innej tragedii. W tym przypadku chodzi o wypadek na drodze, w wyniku którego zniszczono aż 6 aut. Wszystko zostało nagrane. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poprosiła przechodnia o pieniądze, usłyszała odmowę. Finał historii zaskakuje
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Gdy podszedł do niego niedźwiedź, mężczyzna natychmiast wyciągnął kamerę. Po chwili uwiecznił niesamowitą rzecz

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł