wiadomości korea koronawirusTurysci.pl

Tragiczne wiadomości z zagranicy. Złamał warunki kwarantanny, nie mieli dla niego litości, nie żyje

Wiadomości, które właśnie obiegły media, są tragiczne. Mężczyzna, który złamał warunki kwarantanny, skończył tragicznie. Nie mieli dla niego litości.

Wiadomości, które właśnie obiegły media na całym świecie, pokazują, do jak tragicznych i niedopuszczalnych sytuacji dojść może w obliczu strachu przed globalnym zagrożeniem. Mężczyzna złamał warunki kwarantanny, która miała chronić kraj przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a władza nie miała dla niego litości.

Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. Para w ogóle nie krępowała się w samolocie. "Czy ona nie ma spodni?"Czytaj dalej

Dziennik Daily Mail na swojej stronie internetowej opublikował właśnie informację, że w Korei Północnej zastrzelono mężczyznę. Medium powołuje się na południowokoreańską gazetę Dzung-ang ilbo.

Wiadomości z zagranicy są potworne

Jak twierdzą źródła w Seulu, mężczyzna był przedstawicielem handlowym. Do Korei Północnej wrócił z Chin wraz z kilkoma innymi osobami, wraz z którymi został poddany kwarantannie. Doszło jednak do naruszenia warunków izolacji, zmarły miał bowiem potajemnie pójść do miejskiej łaźni.

Właśnie tam miał zostać aresztowany przez służby państwowe, które na miejscu zadecydowały o jego rozstrzelaniu. Ma to być konsekwencja wprowadzenia tzw. tajnego dekretu, o którego stworzeniu zadecydował Kim Dzong Un w obawie przed rozprzestrzenianiem się choroby po całym kraju.

Wprowadzono specjalne środki ostrożności

Jak przekazują media, stosowane tam środki izolacji są drakońskie. Pjongjang wprowadził kwarantannę trwającą aż do 30 dni dla każdej osoby podejrzanej o zakażenie. Korea Północna była również pierwszym krajem, który zadecydował o całkowitym zamknięciu turystycznej granicy z Chinami, a to jedno z niewielu państw, z którymi reżim ten utrzymuje jakiekolwiek stosunki dyplomatyczne.

Jak podaje Daily Mail, północnokoreański oddział WHO wciąż nie potwierdził ani jednego przypadku zarażenia koronawirusem w tym kraju. Media jednak pisały już o rzekomym jednym zarażeniu w Pjonghangu, a anonimowi informatorzy oraz media z Korei Południowej sugerują, że sytuacja tam może wyglądać o wiele poważniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
  2. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  3. Młoda Polka zmarła w Chinach. Rodzina błaga o pomoc, sami nie mogą nic zrobić, są bezradni
  4. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy
  5. Straszne znalezisko na plaży. Potwór wygląda okropnie, interweniowała policja [FILM]
  6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną

Źródło: RMF24

Następny artykuł