wiadomości tragiczny poczatekFot. Pixabay.com/pixel2013

Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą

Wiadomości przekazane przez media napawają niepokojem. Statystyki potwierdzają tragiczny początek weekendu. W wyniku dramatycznych wydarzeń zginęły 24 osoby. Przygnębiające informacje pojawiły się z samego rana. Służby robiły, co mogły, aby uratować jak najwięcej ludzi, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie.

Wiadomości przekazane przez media wstrząsnęły sobotnim porankiem. Początek weekendu jest tragiczny, co potwierdzają statystyki.W wyniku działania bezlitosnego żywiołu zginęły 24 osoby. Służby próbowały ratować, kogo tylko się dało. Niestety pożary w Stanach Zjednoczonych zostawiają coraz większe pogorzeliska.

Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiWystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z PolskiCzytaj dalej

W mediach pojawiły się wstrząsające wiadomości ze Stanów Zjednoczonych, gdzie już od wielu tygodni szaleją niebezpieczne pożary. Z informacji przekazanych przez służby ze stanu Oregon wynika, że tysiące mieszkańców straciło swoje domy. Żywioł pochłonął też życia 24 mieszkańców. W stanie trwa masowa ewakuacja.

Tragiczne wiadomości ze Stanów Zjednoczonych. Setki tysięcy ewakuowanych mieszkańców. Kolejne ofiary śmiertelne

Według wiadomości przekazanych przez media, aż 500 tysięcy mieszkańców stanu Oregon otrzymało bezwzględny nakaz ewakuacji w związku z zagrożeniem pożarowym. W regionie doszło do dziesiątek dużych ognisk żywiołu, który rozprzestrzaniając się bardzo dynamicznie, odbiera ludziom domy i życia.

Wiadomości informują o szczególnie niebezpiecznej sytuacji, do której doszło, gdy dwa największe pożary połączyły się w jedną ścianę ognia. W wyniku działania niszczycielskiego żywiołu zginęły 24 osoby. Na Twitterze Oregon OSFM pojawiają się dramatyczne zdjęcia i nagrania przerażonych mieszkańców, którzy uciekają przed ogniem. Od intensywnych pożarów niebo w Stanach Zjednoczonych przybrało pomarańczową barwę.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"

Z wiadomości przekazanych przez media wynika, że rozpoczyna się śledztwo, które ma wyjaśnić przyczyny wybuchu pożarów. Jak dotąd potwierdzono, że rozpoczęły się w Ashland w pobliżu granicy z Kalifornią. Podejrzewa się, że może być to wynik podpalenia. Sam gubernator stanu Oregon Kate Brown twierdzi natomiast, że pożary są wynikiem zmian klimatu, ocieplenia i wysuszeń. W innym z znaszych artykułów pisaliśmy również o tragedii, w której mogło zginąć co najmniej 50 osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę

Źródło: Pikio

Następny artykuł