wiadomości porwany PolakFot. Pixabay.com/fsHH

Porwali Polaka za granicą, zgotowali mu tragiczny los. Nie przeżył, policja ujawnia nowe fakty po roku

Wiadomości o porwaniu Polaka w Wielkiej Brytanii wstrząsnęły przed rokiem mediami w całym kraju. Szczegóły zdarzenia były makabryczne, a teraz policja zdecydowała się przekazać nowe, zaskakujące informacje w sprawie.

Wiadomości o porwaniu Polaka, do którego doszło w Birmingham, pojawiły się w mediach 27 marca 2019 roku. Mężczyzna miał 45 lat, nazywał się Tomasz Samel i do tej pory nie wiadomo, dlaczego padło akurat na niego. Napastnicy zgotowali mu straszny los, przeżył prawdziwe piekło, po którym niestety zmarł. Po roku od tych strasznych wydarzeń policja zdecydowała się odświeżyć sprawę i opublikować wizerunek podejrzanego.

Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęPolsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdęCzytaj dalej

Wiadomości z UK, które wstrząsnęły Polską

Tomasz Samel został uprowadzony ze swojego domu przez mężczyzn, którzy mieli podać się za pracowników Interpolu. Jak przekazała miejscowa policja, mieli oni podjechać pod dom Polaka w Handsworth w północno-zachodniej części Birmingham, białą furgonetką z samego rana.

Samochód miał rejestrację OY55 MVT, która opisywana jest jako "prawdopodobnie fałszywa". Polak zniknął na cały dzień, a wieczorem, około godziny 22:45, pojawił się przed jednym z domów we wsi leżącej ponad 160 km od Birmingham. Dobijał się do drzwi, okazało się, że jest ciężko ranny - miał poparzone 75% powierzchni ciała. Trafił do szpitala, nie ustalono, co dokładnie mogło mu się stać. Niestety 21 czerwca zmarł.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje, nie było szans. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę, wszystko na turystycznym Pomorzu
2. "Rolnik szuka żony": Nagle z odcinka zniknęły sceny, które były widoczne podczas zwiastuna. Produkcja boi się skandalu?
3. Nowe obostrzenia w Polsce. Polsat podał szczegóły, uderzą również w turystów

Policja z West Midlands prowadzi tę sprawę od roku, do tej pory jednak niestety nie udało się ustalić, jakie były motywy sprawców. Udało się aresztować dwójkę mężczyzn oraz kobietę, którzy mogli mieć związek ze sprawą. Wszystkie te osoby jednak zostały ostatecznie zwolnione, a śledztwo wciąż trwa. Zbliża się rocznica przykrych zdarzeń, policja postanowiła więc przekazać nowe informacje - opublikowano wizerunek podejrzanego mężczyzny, a każdy, komu uda się go rozpoznać, proszony jest o kontakt ze służbami.

wiadomości porwany Polak

Screen/West Midlands Police

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel agresywnego pitbulla, który zagryzł 12-latka usłyszał zarzuty. Twierdzi, że jest niewinny
  2. Kuriozalne sceny na wizji podczas programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek, który przejdzie do historii?
  3. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  4. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  5. Wszystko poszło na wizji TVP, widzowie od razu zauważyli i płaczą ze śmiechu. Chodzi o nazwy miejscowości
  6. Pomogła głodnej kotce w potrzebie. W zamian za ratunek otrzymała zdumiewającą nagrodę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł