wiadomości samolotScreen/youtube/Flyer

Pasażerowie usłyszeli tylko głośny huk. Piorun trafił w samolot, film w sieci

Wiadomości, które właśnie pojawiły się w mediach, sprawiają, że skóra cierpnie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym wyraźnie widać, jak prosto w samolot uderzył piorun.

Wiadomości o huraganie, który szaleje nad całą Europą, od dwóch dni pojawiają się we wszystkich mediach. Trudne warunki pogodowe doprowadziły już w wielu krajach do chaosu komunikacyjnego, a dziesiątki linii lotniczych odwoływało swoje loty lub przekładało na kolejne dni. Doszło również do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokWalizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widokCzytaj dalej

W sieci pojawiło się wiele nagrań pokazujących maszyny schodzące do lądowania, które targane są porywistym wiatrem. Teraz jednak do sieci trafiło coś zupełnie innego - w samolot pasażerski linii Aer Lingus uderzył piorun, a zdarzenie zostało nagrane.

Wiadomości z UK niepokoją

Szczegółowe wiadomości o niepokojącym incydencie opublikował jako pierwszy Daily Mail. Jak wynika z przekazywanych informacji, samolot leciał z Birmingham do Dublina, gdy nad UK szalał huragan Ciara. Do uderzenia pioruna doszło około godziny 21:30.

Zagraniczne media podają, że uderzenie miało miejsce niedługo po starcie, a pasażerowie najedli się strachu, na szczęście jednak nikomu nic się nie stało. Na nagraniu wyraźnie widać, jak w maszynę uderza piorun, następuje bardzo jasny rozbłysk, a dalej samolot spokojnie leci dalej.

Ostatecznie zgodnie z planem wylądował w Dublinie około godziny 22:40, a tam sprawdzono, czy nie doszło do żadnych uszkodzeń. Okazało się, że nic takiego nie miało miejsca i żadna z osób obecnych na pokładzie nie została nawet w najmniejszym stopniu ranna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Choroba, której nie zobaczysz. 1 na 33 osoby jest nosicielem wadliwego genu
  3. Śnieg sparaliżował wszystko, nie latają samoloty, drogi są zablokowane. Zdjęcia z zagranicy wyglądają niewiarygodnie
  4. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]
  5. Pasażerka wygrała z Ryanairem. Dostała pieniądze za to, że musiała kupować bagaż podręczny
  6. Są już pierwsze ofiary i ogromne zniszczenia na terenie całej Polski. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł