wiadomości autobus dzieciTurysci.pl

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicy

Wiadomości o wypadku autobusu natychmiast postawiły służby w stan gotowości. Pojazd wiozący dzieci do szkoły uderzył w most. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, wśród poszkodowanych są ciężko ranni, którzy zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu wciąż trwają prace służb.

Wiadomości o dzieciach, które nie dojechały do szkoły w Wielkiej Brytanii, ściągnęły uwagę zagranicznych mediów. Z ustaleń przekazanych przez MailOnline autobus wiozący uczniów do placówki edukacyjnej uderzył w most i zerwał dach. Część dzieci odniosła poważne obrażenia i została przetransportowana do szpitala.

Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęDaniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła PolskęCzytaj dalej

Z wiadomości przekazanych przez MailOnline wynika, że do Henry Beaufort School w Winchester jechał piętrowy autobus z dziećmi. W pojeździe znajdowali się uczniowie w wieku 11 do 16 lat. Na jednej z dróg autobus uderzył w most, zrywając dach. Służby z Hampshire otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu po godzinie 8:00.

Wiadomość z Wielkiej Brytanii: autobus wiozący dzieci do szkoły uderzył w most

Przekazując niepokojące wiadomości, serwis MailOnline pisze o co najmniej 16 poszkodowanych osobach. 3 z nich odniosły bardzo poważne obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Jak informują zagraniczne media, ich rany są poważne, jednak nie zagrażają ich życiu.

Według wiadomości przekazanych przez MailOnline pozostałe 13 dzieci odniosło drobne obrażenia. Na miejscu trwają prace policji z Hampshire, która otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o 8:10. Odcinek, na którym doszło do zderzenia, pozostaje zamknięty. Służby zapewniają, że są w stałym kontakcie ze szkołą, do której jechali uczniowie oraz ich rodzicami.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Szkoła nie przekazała jeszcze oficjalnych informacji w odpowiedzi na te wiadomości. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o strasznej tragedii. Czarna środa w regionie Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczny dog niemiecki zbliżył się do przerażonego szczeniaczka. Właścicielka nie reagowała
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy

Źródło: MailOnline

Następny artykuł