wiadomości z lesbosfot. twitter.com/ @PMBreakingNews

Potężny żywioł na południu Europy. Niszczy wszystko, co spotka na drodze

Wiadomości z południa Europy wstrząsnęły całym światem. Żywioł pojawił się znikąd i niszczył wszystko na swojej drodze. Ludzie przeżyli prawdziwy dramat - brali ze sobą, co mogli chwycić w ręce i uciekali. Były ich tysiące - o wiele więcej, niż powinno znajdować się w tym miejscu.

Wiadomości z południa Europy obiegły cały świat po tym, gdy na greckiej wyspie Lesbos wybuchł pożar. Szczegóły są jednak znacznie bardziej dramatyczne. Ludzie, którzy wcześniej musieli opuścić własne domy, ponownie uciekali, zabierając tylko to, co mogli wziąć w ręce.

Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneWielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. StraszneCzytaj dalej

Wiadomości z Europy

Strażacy z greckiej wyspy Lesbos przekazali wiadomości na temat strasznego pożaru, który wybuchł w środę nad ranem w przepełnionym obozie dla uchodźców Moria. Jak informuje straż, przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Ogień pojawił się zarówno w obozie, jak i poza nim.

W obozie przebywało w tym czasie ponad 12 700 migrantów ubiegających się o azyl - jest to czterokrotnie więcej niż powinno. Musieli uciekać przed żywiołem z rzeczami, które udało im się zabrać ze sobą. Na całe szczęście wszystkich udało się w porę ewakuować z miejsca zdarzenia.

Obóz Moria na wyspie Lesbos jest przepełniony - przebywa w nim cztery razy więcej migrantów niż powinno. Sytuację często krytykują organizacje broniące praw człowieka. Wyspa Lesbos z racji swojego położenia w niedalekiej odlgłości od Turcji, znajdowała się na pierwszej linii podczas masowego napływu migrantów do Europy w latach 2015-2016.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami

Ponadto, obóz musiał w zeszłym tygodniu zostać objęty kwarantanną po tym, jak wykryto w nim pierwszy przypadek koronawirusa. Do tej pory zachorowało tam ponad 35 osób, a kiepskie warunki higieniczno-sanitarne oraz przepełnienie ułatwiły rozprzestrzenienie się wirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: RMF24

Następny artykuł