wiadmości przekroczono granicęTurysci.pl

Dramatyczny wynik koronawirusa na świecie. Wielu się obawiało, niestety

Wiadomości ze świata są wyjątkowo smutne. Przekroczona została granica, której obawiało się bardzo wielu ludzi.

Wiadomości ze świata, dotyczące koronawirusa, niestety nie są optymistyczne. Liczba zakażonych jest niestety coraz więcej, wzrasta również ilość ofiar śmiertelnych. Sytuacja nie wygląda najlepiej nawet mimo szeregu nowych przepisów i obostrzeń, które wprowadzają poszczególne państwa. Przekazano również najnowsze dane, według których liczba osób zakażonych koronawirusem na całym globie przekroczyła już zawrotne 4 miliony.

Kolejny zakaz w Polsce przedłużony. Polacy będą wściekliKolejny zakaz w Polsce przedłużony. Polacy będą wściekliCzytaj dalej

Smutne wiadomości ze świata

Serwis Worldometers.info, podsumowujący liczbę zakażeń oraz zgonów w poszczególnych państwach świata, przekazał tragiczną wiadomość. Liczba zakażonych od momentu wybuchu pandemii w grudniu 2019 roku wynosi 4015107. Przygnębiająco prezentuje się również liczba zgonów wywołanych chorobą, która równa jest 276268. Wielu ludzi na świecie bało się przekroczenia tej granicy, sytuacja ta wskazuje bowiem, że pandemia wciąż szaleje, a kolejne osoby przez nią cierpią.

Sytuacja w sobotni poranek pokazuje, że najwięcej zakażeń jest w Europie - ponad 1,5 mln. Na drugim miejscu jest USA - 1,3 mln. Na Starym Kontynencie najszybszy wzrost zachorowań ma miejsce w Rosji, a jak określa Polsat News, wynosi on od blisko tygodnia codziennie średnio 10 tys. Przez tę sytuację nasz sąsiad znalazł się w bardzo krótkim czasie już na czwartym miejscu w Europie z najwyższą liczbą zakażeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą bardzo uważać. Druga część dnia zadziwi wszystkich, eksperci nie pozostawiają złudzeń
2. PGE ostrzegło klientów. Niektórzy z nich mogą dostać podejrzanego SMS-a

Najwięcej wykrytych przypadków koronawirusa w Europie jest w Hiszpanii (260117) oraz we Włoszech (217117). Pod względem liczby zgonów na Starym Kontynencie najgorzej jest w UK (31241) oraz we Włoszech (30201).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów
  2. 5 chorób, które najczęściej atakują koty. Powinieneś na nie uważać
  3. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  4. Najnowsze słowa Szumowskiego o otwieraniu granic na wakacje 2020. Nie ma już wątpliwości
  5. Kolejne dekady będą okropne, nie tylko koronawirus. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  6. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)

Żródło: Polsat News

Następny artykuł