wiadomości trzęsienie ziemiScreen/google

Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej

Wiadomości, które właśnie trafiły do mediów, pochodzą z Oceanii. Doszło tam do silnego trzęsienia ziemi, którego magnitudę wyliczono na 6,2.

Wiadomości o trzęsieniu ziemi pojawiły się w światowych mediach dosłownie przed chwilą. Epicentrum znajdowało się zaledwie 122 kilometry od miasta Kokopo w Papui-Nowej Gwinei, stolicy prowincji Nowa Brytania Wschodnia.

Tragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciTragedia na lotnisku, samolot staranował człowieka, drugi jest w szpitalu. Film trafił do sieciCzytaj dalej

O wydarzeniu poinformowała Amerykańska Słuzba Geologiczna. Jak podaje Polsat News, trzęsienie miało miejsce na głębokości 31,3 km.

Wiadomości o trzęsieniu ziemi obiegły media

"Pacyficzny Pierścień Ognia" to teren, w którym wyjatkowo często dochodzi do trzęsień ziemi. Znajdująca się tam Papua-Nowa Gwinea również przeżyła ich już wiele, to na szczęście - mimo że bardzo silne - okazało się na szczęście wyjątkowo łaskawe. Jak na razie w mediach na szczęście nie pojawiły się informacje o żadnych ofiarach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
  2. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi. Epicentrum obok stolicy Nowej Brytanii Wschodniej
  4. Będzie bardzo niebezpiecznie. Wiele krajów wydało ostrzeżenia, Polska jest zagrożona przez Ciarę
  5. Tragedia na lotnisku, samolot staranował pracownika, drugi w szpitalu. Film trafił do sieci
  6. Najsmutniejsze wieści z Watykanu o Benedykcie XVI. 92-letni papież emeryt niestety jest na skraju, cały świat się modli

Źródło Polsat News

Następny artykuł