Wiadomości autokarScreen/Twitter/Iran News Wire

Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

Wiadomości zza granicy wyciskają łzy z oczu. Jak ustalono, autokar spadł w przepaść, w wyniku czego aż 20 osób poniosło śmierć. Najnowsze informacje mówią, że kolejne 24 są ranne, służby reagowały błyskawicznie.

Wiadomości, które zostały przekazane przez zagraniczne media, są tragiczne. Zgodnie z nimi autokar stoczył się do wąwozu, a to nie pierwsza tragedia, która miała miejsce na tamtych terenach w ostatnim czasie. Wiadomo, że śmierć poniosło 20 osób, jednak nie wiadomo, czy jest to zamknięty bilans.

Bardzo mocny apel Martyny Wojciechowskiej do Polaków o tragedii w Australii. Daje do myślenia i wyciska łzyBardzo mocny apel Martyny Wojciechowskiej do Polaków o tragedii w Australii. Daje do myślenia i wyciska łzyCzytaj dalej

Do tragicznego zdarzenia doszło w prowincji Mazandaran w Iranie. To kolejne tragiczne wydarzenie, do którego doszło w tym kraju. Wczoraj świat obiegły informacje o katastrofie ukraińskiego samolotu, w której zginęło 176 osó.

Wiadomości zza granicy są przerażające

Irańska agencja informacyjna ISNA przekazała światowym mediom, że ranne osoby przewiezione zostały jak najszybciej do pobliskiego szpitala. Niestety stan niektórych określany jest przez lekarzy jako poważny. Za prawdopodobną przyczynę tragedii śłużby podają awarię hamulców.

Jak informuje Radio ZET, na drogach w Iranie niestety rocznie ginie wciąż aż około 17 tysięcy ludzi. Zgodnie ze wskazaniami, to jeden z najwyższych wyników na całym świecie, na co wpływ w głównej mierze ma ignorowanie przez kierowców przepisów ruchu drogowego. Kolejną, negatywną kwestią jest również stan techniczny pojazdów, który bardzo często pozostawia wiele do życzenia

Kolejna tragedia w Iranie

Niestety w Iranie w ostatnim czasie doszło do całej serii nieszczęść. Z wtorku na środę rozbił się tam ukraiński samolot lonii lotniczej Ukraine International Airlines. W wielu częściach miasta spadały również pociski. Sytuacja na tamtych terenach jest bardzo niepokojąca i z napięciem obserwuje ją cały świat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
  2. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  3. Lodowisko, jakiego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Jeden wspaniały szczegół sprawia, że jest unikatowe
  4. Meghan Markle i książę Harry podjęli historyczną decyzję o rezygnacji. Oczy całego świata patrzą z niedowierzaniem
  5. Przepiękny wąwóz w Polsce wyłożono betonowymi płytami. Nie pomogły żadne petycje
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł