wiadomości o tragediiFot. pixabay.com/ Arcaion

Druzgocący wypadek na południu Polski. Łzy same napływają do oczu

Wiadomości z południa Polski przyprawiają o dreszcze. Nie żyje bardzo młody chłopak, nic nie dało się zrobić. Przykre informacje przekazał RMF24 dyrektor częstochowskiego szpitala.

Wiadomości z Częstochowy są zatrważające. Na południu Polski doszło do wypadku, którego szczegóły są bardzo druzgocące. Doszło do śmierci 14-letniego chłopaka, który wczoraj miał wypadek na rowerze. Reanimowano go przez prawie dwie godziny, niestety bezskutecznie.

TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służbTVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służbCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości z południa Polski

RMF24 poinformował o tragicznym wypadku, w wyniku którego zgnął 14-letni chłopak. Do tragedii doszło wczoraj ok. godziny 19:30 w miejscowości Rudnik Wielki. Troje nastolatków jechało rowerami, a jeden z nich trzymał w ręku nóż z 10-centymetrowym ostrzem. Niefortunnie upadł, a narzędzie wbiło mu się w okolice obojczyka.

- Na miejscu były zespoły ratownictwa medycznego, które udzielały pomocy medycznej, przybyły też zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Miały za zadanie zabezpieczyć lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazał w rozmowie z TVN24 kapitan Paweł Melka z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Reanimacja chłopaka trwała prawie dwie godziny, następnie został przetransportowany w stanie krytycznym do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego imienia Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie. Dyrektor placówki Zbigniew Bajkowski poinformował rano TVN24 o śmierci nastolatka, który doznał rany serca.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. "Wiadomości" TVP szczują na kolejną organizację? Wydanie, jakiego jeszcze nie było

Policja ustaliła, że przed wypadkiem 14-latek chwalił się przed kolegami nowo zakupionym nożem. To nie jest jedyna tragedia, do której doszło w ostatnim czasie na południu Polski. Po raz kolejny mamy do czynienia ze śmiercią osoby bardzo młodej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wstrząsające wideo z polskiej wsi. 10-latki robiły okropne rzeczy kotu, wszystko nagrały
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: RMF24/p>

Następny artykuł