wiadomości z niemiecFot. pixabay.com/ Myriams-Fotos

Media podały dramatyczne wiadomości, wszystkie ofiary śmiertelne są Polakami. Tragedia za granicą

Wiadomości zza naszej zachodniej granicy wstrząsnęły światem. Wszystkie ofiary są Polakami. Informacje potwierdziło Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Jest zdjęcie, wygląda tragicznie.

Wiadomości o tragedii za naszą zachodnią granicą bardzo szybko obiegły światowe media. Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło, że wszystkie ofiary zdarzenia były Polakami. Opublikowano zdjęcie z miejsca zdarzenia.

Trwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataTrwa walka o życie, w środku ponad 100 osób. Płomienie są gigantyczne, porażająca wiadomość ze świataCzytaj dalej

Przykre wiadomości zza zachodniej granicy. Polacy nie żyją

Tragiczny wypadek miał miejsce na autostradzie A1 w okolicach Oldenburga, w nocy z wtorku na środę. Według informacji przekazanych przez niemieckie media, w wyniku zderzenia zginęło łącznie 5 osób - kobieta i czterech mężczyzn. Mieli od 25 do 50 lat.

- Ministerstwo Spraw Zagranicznych na podstawie informacji otrzymanych od niemieckiej policji potwierdza, że ofiarami tragicznego wypadku samochodowego na autostradzie A1 w pobliżu miejscowości Wildeshausen są obywatele polscy - poinformowało biuro rzecznika prasowego polskiego MSZ. - Służby konsularne są w stałym kontakcie z miejscowymi służbami. Na miejsce wypadku udaje się Konsul Generalny RP w Hamburgu - dodał MSZ.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełomowa decyzja Chin, ogłosili. Cały świat przeciera oczy i nie wierzy
2. Znienawidzona opłata poszybuje w górę, ale nie wszyscy zapłacą. Może jesteś na liście osób, które zaoszczędzą
3. Klamka zapadła, Ryanair podjął nagłą decyzję. Tylko jeden rodzaj, ostatecznie

Według informacji przekazanych przez niemiecką policję, bus z Polakami jadący w kierunku Osnabrueck uderzył z dużą prędkością w ciężarówkę. Drugi pojazd stał z włączonymi światłami awaryjnymi na końcu korka spowodowanego robotami drogowymi. Jak podaje straż pożarna, na drodze nie ma śladów hamowania. Policja twierdzi, że polski kierowca mógł zasnąć za kierownicą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ukrycia nagrano, co weterynarz robi psu, gdy nikt nie patrzy. Prawda jest zaskakująca
  2. PlayStation 5 rozłożone na części pierwsze. Gracze przecierają oczy, nie uwierzysz jak konsola wygląda od środka
  3. Stało się, czarny scenariusz spełnia się na północy kraju. Niestety, potężne rozczarowanie turystów
  4. 1 listopada z zakazem przemieszczania się? "Apelujemy o niewyjeżdżanie na Wszystkich Świętych"
  5. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Scenariusz może się spełnić do końca tygodnia. Relacje międzynarodowe zagrożone
  6. Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł